Ametlik: Tammik jääb Eestisse ja taasliitub Floraga (0)

Lisette Tammik on viimastel aastatel mänginud Itaalia tugevuselt teises ja kolmandas liigas ning Hispaania meistrisarjas. Foto: Santa Teresa / Facebook

Eesti naiste koondislane Lisette Tammik(22) naaseb kolmeaastase pausi järel FC Flora ridadesse, teatas klubi oma kodulehel.

Tammik liitus 2018. aasta suvel justnimelt Florast Itaalia Serie C klubi Napoliga. Debüüthooajal Itaalias võideti oma liiga, millega kerkiti aste kõrgemale. 2019/20 hooajal võideti ka Serie B, millega tagati pääs kõrgliigasse. Ründemängija ei jätkanud aga mitte Itaalia, vaid hoopis Hispaania kõrgliigas, liitudes Santa Teresaga.

Periood Teresas jäi lühikeseks, sest mullu sügisel sai ta vigatada ning otsustas lõpuks end kodumaale ravima tulla. Nüüd on selge, et uut hooaega alustabki ta taas Flora ridades. "Valisin Flora, sest olen eelnevalt just siin mänginud ja tegemist on väga suurepärase klubiga, kus igaühel on võimalik end arendada professionaalses keskkonnas," ütles ründaja.

Tema eesmärgiks on võita klubiga Eestis kõik, mis võita annab. "Eesmärk on võita kõik võimalikud tiitlid ning Meistrite liigas end võistkonnana tõestada ja head minekut näidata," lausus Tammik.

REKLAAM

FC Flora naiskonna peatreeneri Aleksandra Ševoldajeva sõnul on tegemist väga hea täiendusega: "Ta on eeskujuks mängijatele, kes tahavad mingi hetk sammu edasi teha ja pakub korralikku väljakutset kõigile, kes tema vastu mängida saavad."

Ševoldajeva sõnul tuli Tammik tagasi Florasse, et ravida vigastust ning koguda vormi: "Lisette on võtnud kõrgemast Euroopa tasemest vahepuhkuse, et terveks saada, vormi koguda ja veel tugevamana Euroopasse tagasi minna. Mul on hea meel, et saame tema kvaliteediga mängijale pakkuda vastavaid tingimusi Floras."

Floraga on Tammik varasemast võitnud ühe meistritiitli, karika ja superkarika. Eesti A-koondises on tal kirjas 42 mängu ja kaks väravat.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK