Andrejev enne matši äsjase tööandja Legioniga: nüüd näen ma jalgpalli juba teise nurga alt (0)

FCI Levadia abitreener Nikita Andrejev oli veel augusti alguse seisuga Tallinna JK Legioni ründaja. Fotod: FCI Levadia ja Liisi Troska / jalgpall.ee

Premium liiga 25. vooru avav kohtumine Tallinna JK Legion – Tallinna FCI Levadia sisaldab huvitavat nüanssi, sest külaliste abitreeneriks on Nikita Andrejev, kes oli veel augusti alguses Tallinna Legioni ründaja.

"Eesmärk on alati sama – võita ja korjata tabelisse kolm punkti. Ettevalmistus on kulgenud hästi. Mehed tegid nädala jooksul korralikku tööd ja täitsid kõik antud ülesanded. Ootame head ja huvitavat kohtumist," rääkis Andrejev Levadia Facebooki-lehel avaldatud intervjuus.

"Legion on kogemustega võistkond. Järeleandmatu ja igas liinis väga meisterlike mängijatega. Seetõttu ei oota me lihtsat mängu. Aga kordan - lähtuma oma plaanist ja taktikast ning proovime seeläbi neutraliseerida vastase tugevused ja parimad mängijad."

2006-2009 Levadiasse kuulunud, seejärel Hispaanias ja Venemaal mänginud ning aastateks 2017-2019 Levadiasse naasnud Andrejev siirdus 2020. aasta alguses Hispaania tugevuselt neljanda liiga klubisse Intercity, aga jäi sinna kõigest mõneks kuuks. Suvel liitus ta Legioniga ja leevendas Premium liiga uustulnukat vaevanud väravapõuda.

REKLAAM

2020. aasta hooaja teises pooles lõi Andrejev 10 väravat, millega aitas klubil kindlustada 7. koha. Tänavustki hooaega alustas Andrejev hästi ja oli jätkuvalt esiründaja. 16 Premium liiga mängus jäi tema arvele seitse tabamust. Augusti alguses teatas ta Legionile aga ootamatult, et lõpetab päevapealt mängijakarjääri. Paar päeva hiljem asus ta tööle Levadia abitreenerina.

"Kindlasti on põnev. Alati on ju huvitav mängida oma endiste kluide vastu, kuigi nüüd näen ma jalgpalli juba teise nurga alt. Seega on Legioni ka homme kindlasti huvitav jälgida. Ent kõige tähtsam on muidugi Levadia mängijad ja nende aitamine, näiteks mingites nüanssides soovituste jagamine. Eesmärk on ikkagi võit ja kolm punkti," sõnas Andrejev.

Senise esiründaja Andrejevi lahkumise järel, mida peatreener Denis Belov nimetas "täitesti ootamatuks", palkas Legion temast jäänud tühimikku täitma Montenegro edurivimehe Dušan Bakici, kes on senise kuue mänguga jõudnud sihile ühel korral. Samas on väravasoone leidnud Legioni noor ründaja Aleksandr Šapovalov, kes saatis nädala eest kaks palli Viljandi Tuleviku võrku.

Pärast Paidelt ja Floralt saadud kaotusi koduplatsil kaks järjestikust 3:1 võitu (esmalt Tartu Tammeka ja siis Viljandi Tuleviku üle) võtnud Legion on nende tulemustega kindlustanud kuulumist esiviisikusse ning nihkunud neljandal kohal paiknevast Nõmme Kaljust kõigest kahe punkti kaugusele.

Samas tuleb Levadia tänasele kohtumisele vastu väga heas seisus – pärast 19. mail FC Flora käest saadud 2:4 kaotust on nad võitnud 11 kohtumist järjest, mille toel on sisse võetud koht Premium liiga tabeli tipus. Kuna Flora on samal ajal punkte loovutanud, jäävad nad Levadiast maha üheksa punktiga (tõsi, omades kahte mängu varuks).

"Otsustavaks saavad keskendumine ja maksimaalne ettevalmistus, nagu ka eelmistes mängudes. Proovime hoida keskendatuse kõrget taset. Legion on piisavalt hea võistkond, ründefaasis kiire. Arvan, et kui tegutseme kaitses tähelepanelikult, siis saab asja," sõnas Andrejev.

Avavile Kadrioru staadionil kõlab kell 16, otseülekande teeb ETV+. 

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK