Barcelona pidas 21 mängu fännidele ohtlikul Camp Noul (Bartomeu süüdistab kõiges pandeemiat) (0)

Foto: Scanpix / Josep Lago / AFP

FC Barcelona eelmise presidendi Josep Maria Bartomeu juhtimisel kolistatud ämbritest ilmneb üha uusi jahmatavaid üksikasju.

Alles eelmisel nädalal väitis Barcelona praegune tegevjuht Ferran Reverter, et Bartomeu oli viinud klubi lausa laialisaatmise veerele ning et kui tegu olnuks äriühinguga, siis läinukski see likvideerimisele.

Täna tõi Football Espana Kataloonia raadiojaamale SER viidates välja, et Barcelona võlgneb siiamaani suuri summasid vanade üleminekute eest. Sealhulgas võlgnetakse FC Liverpoolile siiani 42 miljonit eurot Philippe Coutinho eest, kelle nad 2018. aasta jaanuaris 160 miljoni eest ostsid.

Marca kirjutab aga La Vanguardiale toetudes, et Barcelona eelmine juhtkond eiras ehituskonsultantide hoiatusi Camp Nou turvalisuse osas. Nimelt olevat Barca kodustaadionil peetud koguni 21 kohtumist, kus tõsised struktuuriprobleemid kujutasid endast ohtu fännide turvalisusele. Alles pärast Joan Laporta asumist presidenditoolile on seda probleemi adresseeritud, kui augustis kulutati 1,8 miljonit eurot parandustöödele.

REKLAAM

Bartomeu ise ilmus aga värskelt uuesti välja, andes Mundo Deportivole üle pika aja esimese intervjuu, kus ta kaitses eelmise juhtkonna otsuseid. "Kas meie juhtimine oli katastroofiline? Ma tean, et seda väljendit on kasutatud, aga meie juhtimine oli väga tõsine ja vastutustundlik, see oli range projekt ja strateegiline plaan aastast 2015," vahendas tema kaitsekõnet Football Espana.

Bartomeu sõnul oli kõiges süüdi koroonaviirus: "2020. aasta märtsis tuli seda tõsist ja ranget juhtimist kärpida pandeemia tõttu, mis vähendas sissetulekuid drastiliselt. Sealt edasi tuli teha sügavaid kärpeid."

Reverter väitis seevastu eelmisel nädalal, et tegelikult ei ole koroonapandeemia faktor Barcelona probleemides kuigi suur. Ilma koroonata olnuks Barcelona hooaja 2020-21 kahjum 390 miljonit eurot, aga koos koroonaga küündis summa 481 miljonini. Kogumiinus on aga lausa üle miljardi.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK