Belov võrdles oma mängijaid vette visatud kassipoegadega: kes jääb ellu, see jääb, kes ei jää, siis, palun vabandust, see on tema probleem (0)

Deniss Belov. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Premium liiga 30. voorus FC Florale 1:4 alla jäänud TJK Legioni peatreener Deniss Belov jäi oma hoolealustega suures plaanis rahule. Kogu hooaeg on talle meeldiva üllatuse pakkunud, sest pooled mängijad teevad kõrgliigas esimesi samme.

"Tulemusega ei saa olla rahul, aga esitusega ... Olime mängus sees alates esimesest väravast, pärast tuli penalti ja tulime vaheajal uuesti väljakule, lõime ise penalti sisse ja tegime mõned eksimused. See ongi meie probleem, laseme liiga lihtsaid väravaid.

Flora on minu arust tänavune meister ja meistri vastu niimoodi mängida ... Nemad lõid, meie ei löönud. Nagu ma vaheajal meeskonnale ütlesin, siis nemad eksivad ja meie eksime, aga nemad löövad ja meie ei löö. Ja see ongi klassivahe." lausus Belov Soccernet.ee-le.

Belov jäi rahule, et meeskond ei lagunenud teisel minutil pärast kaotusseisu jäämist. "Kui aasta alguses mõned noored ei saanud kohe oma vigadest aru, siis praegu said nad aru, kuidas nad eksisid, miks [Henrik] Ojamaa oli üksi, miks [Martin] Miller jooksis liini taha, sai palli omaks ja tsenderdas. Kui oleks mingisugune lagunemine, siis meil ei oleks Premium liigas midagi teha. Huvitav on neid mängijad paari aasta pärast vaadata. Kui nad praegu niimoodi mängivad, väga kiiresti õpivad, siis vaatame, mis nendest saab kahe aasta pärast."

REKLAAM

Kui kaua võttis aega, et eelmise mängu 0:10 kaotusest üle saada? "Kaks nädalat, praegu pole sellest mingeid märke, aga peame ütlema, et meil oli Esiliiga B-s olukord, kus pidime klubi juhatuses otsustama, et aitame duubelvõistkonda. Tuli kolm ja pool mängu kaheksa päevaga, füüsiliselt ei talunud. Mul pole mängijatele midagi ette heita, nad mängivad oma tasemel ja mõned üllatavad väga, mõned mitte nii väga.

Peaaegu on pool meeskonda esimest aastat Premium liigas. Flora, Levadia, Paide ja Kalju tasemel meeskondadel ei lubata nii palju noori kohe hooaja alguses mängima, nad tuuakse vahetusest 15-20 minutiks. Meie olime sellises olukorras, kus pidime nad kohe väljakule laskma. Viskasime nagu kassipojad vette - kes jääb ellu, see jääb, kes ei jää, siis, palun vabandust, see on tema probleem."

Aga neid, kes jäävad ellu, on Legionis päris palju? "Nende taga on olemas kool, peame sellega arvestama. Täna näiteks [Ivan] Timofejevit ja [Nikita] Ivanovi polnud. Nad olid haigusega eemal. Ma ei tea ega isegi taha selle peale mõelda, mis oleks juhtunud, kui nad oleksid olnud. Neile kiiret paranemist. Aga kaks põhimängijat on eemal ja meeskond mängib. Minu arust on see väga kõva näide sellest, et liigume õiges suunas. Ja see, et kogu meeskond jäi sellel aastal ellu, näitab, et tegime väga head tööd."

Püsimajäämise nimel tuleb endiselt võidelda, aga märgid on lootustandvad? "Ma ei ole Esiliigat vaadanud. Tean, et seal on Harju esikohal ja Elva teisel kohal. Ma ausalt öeldes ei jälgi praegu nende kvaliteeti, keskendume ikkagi enda mängule. Kui on matemaatiline võimalus ronida kaheksandale kohale, siis ikka loodame sellele. Kõike võib juhtuda."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK