Betis püsib suurklubide vahel kõrges mängus (video iluväravast!) (0)

Juanmi. Foto: Scanpix / EPA / Jose Manuel Vidal

Hispaania kõrgliigas eelmise kolme mänguga ainult ühe punkti kogunud, aga värskelt karikasarjas Sevilla alistanud Real Betis naasis ka liigas võidurajale, purustades kodus 4:0 Deportivo Alavesi.

Tervikuna suurepärast hooaega tegev Betis pühkis väljalangemistsoonis paikneva Alavesi kiiresti oma teelt, juhtides juba vaheajaks 3:0. Teine tabamus sündis eriti kaunilt, kui keskjoonel söödu saanud Sergio Canales tõusis palliga vastaste karistusalani ja saatis kauni kaarpalli latipõrkest väravasse. Vaata videot siit!

Kaks korda tegi skoori Borja Iglesias ning teisel poolajal lisas ühe Juanmi, kes jätkab väravaküttide edetabelis Real Madridi ründetähtede jälitamist. 12 liigaväravat on sama palju kui Vinicius Junioril, aga siiski koguni viie võrra vähem kui Karim Benzemal.

Betis püsib liigatabelis kolmandal kohal, hoides kinni Meistrite liiga pääsmest ning edestades teiste seas Atleticot ja Barcelonat.

Teises teisipäevases kohtumises jäi Espanyol hätta Cadiziga. Manu Morlanes viis Espanyoli võõrsil küll varakult juhtima, kuid veteran Alvaro Negredo näitas teise poolaja alguses kiiret reaktsiooni, vormistades ette põrganud palli viigiväravaks. Kohtumise lõpu eel sai Alvaro Negredo ka teist korda palli väravasse, aga seekord leidis VAR, et ta sooritas ise eelnevalt vea.

Cadiz sai värava siiski kätte, kui 90 minuti täitudes pääses Ivan Alejo paremalt äärelt läbi ning saatis palli terava nurga alt võrku. Sellest aga ikkagi ei piisanud, sest Espanyoli esiväravakütt Raul de Tomas vormistas kuuendal lisaminutil oma hooaja 11. tabamuse, tehes lõppseisuks 2:2.

Real Betis - Deportivo Alaves  4:0 (3:0)