Brasiilia juurtega Moskva CSKA pallur tõi vabanduseks väsimuse ning naaseb kodumaale (0)

Foto: Scanpix / Maxim Shemetov / Reuters

Brasiilias sündinud, kuid seejärel Venemaa koondise eest väljakule jooksnud Mario Fernandesi tööleping Moskva CSKA-s peatatakse saabuval nädalavahetusel. Kaitsemängija sõnul soovib ta naasta kodumaale, kuid mitte Venemaa sõjalise tegevuse tõttu.

Fernandes on oma karjääri jooksul esindanud korra Brasiilia koondist ning seejärel tõmmanud selga hoopis Venemaa koondise särgi. Lõviosa oma karjäärist ongi ta just Moskva CSKA-s veetnud. Mehe sõnul on ta viimasel ajal tundnud väsimust ning palus seetõttu luba kodumaale naasta. Sealjuures on Fernandes eitanud, et tema otsust oleks mõjutanud Venemaa sõjaline tegevus Ukrainas.

"Olen viimasel ajal tundnud väga suurt väsimust ning tunnen, et ma ei suuda CSKA-le anda seda, mida olen alati andnud," tegi 31-aastane pallur oma sotsiaalmeediakanalil algust. "Palusin luba veeta Brasiilias oma perega aega. Olen väga tänulik klubi mõistva suhtumise ja loa eest."

Fernandes, kelle perre on oodata lähiajal last, selgitas, et peale 21. mail toimuvat hooaja viimast kohtumist lendab ta Brasiiliasse ning leping CSKA-ga peatatakse.

REKLAAM

"Tahaksin eriti selgeks teha, et ma ei lahku Venemaalt hiljutiste sündmuste või klubis valitseva keerulise olukorra tõttu. Ma olen klubi alati aidanud ning teen seda ka tulevikus," kinnitas Fernandes, kes lisas, et ei välista tulevikus klubisse naasmist.

Venemaa jalgpall on ülejäänud maailmast selgelt välja lõigatud nii klubide kui ka koondise tasandil. Sõjalise tegevuse algatamise järel on mitmetest kõrgliigaklubidest lahkunud treenereid ja mängijaid, kes on põhjuseks toonud justnimelt Ukrainas toimuva.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK