Cardoso kiitis Paide vahetuste mõjujõudu ja osutas jooksurammu lõppemisele (0)

Nõmme Kalju peatreener Eddie Cardoso. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Evald Tipneri karikafinaalis Paide Linnameeskonnalt 0:1 kaotuse saanud Nõmme Kalju peatreener Eddie Cardoso sõnas kohtumise järel, et kui teise poolaja esitus oli tema meeskonnalt õnnestunud, siis lisaajaks enam jõudu ei jagunud ja see lõpuks kohtumise ka otsustas.

"Ilmselgelt olen väga pettunud ja õnnetu. Aga nii need asjad on. Esinesime nii hästi kui suutsime, aga lõpuks kuulus võit Paide meeskonnale. Seekord läks nii," sõnas Cardoso.

Poolkaitsja Igor Subbotin märkis kohtumise järel, et lisaajal muutus Kalju liiga passiivseks. "Küsimus pole selles, et me langesime liiga alla, vaid mängu iseloomus. Paide sundis meid oma liine langetama. Kuna meil ei jagunud jooksurammu, et vastast kõrgemalt survestada, siis tuli vajuda allapoole ja hoida võistkonna kompaktsust. Me ei tahtnud, et see juhtuks. Aga Paide tegutsemine sundis meid madalamale.

Paide tõi värskete jalgadega mängijad väljakule siis, kui mänguline ülekaal kuulus meile. Enamiku teisest poolajast oli jämedam ots meie käes – valdasime palli, sundisime Paide liinid allapoole ja erinevalt esimesest poolajast tekitasime mõned võimalused. Teise poolaja lõpus sai Paide aga initsiatiivi endale ja lisaajal jagus neil rohkem jooksuvõimu. Me ei suutnud enam tühje tsoone katta ja end väljakul kehtestada. Nii see mäng läks," analüüsis Cardoso.

REKLAAM

Esiründaja Alex Matthias Tamme puudumist Cardoso üle dramatiseerida ei soovinud. "Igatsesin teda samamoodi nagu Tre Fortune'it ja German Šleini. Tamm ei ole praegu võimeline mängima, järelikult täidab keegi teine tema koha. Seda Aleksandr Volkov ka tegi. Ei midagi erilist, tavapärane protseduur," sõnas portugallane.

Kalju koduväljakuks on tänavu Sportland Arena ning karikafinaal Paidega oli nende esimene võistlusmäng naturaalsel murul. "Tavamuru kurnab rohkem kui kunstmuru. Eks see oli keeruline, et sellise kaaluga kohtumine oli meie esimene mäng tavamurul, aga pole midagi parata," lausus Cardoso. 

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK