Debüütvärava löönud Burov: nüüd tuleb trenni kooki või kringlit viia (Tamm: Tammeka oli täna lihtsalt parem) (1)

Kevin Burov lõi Premium liigas elu esimese värava. Foto: ekraanitõmmis jalgpall.ee ülekandest

Tartu Tammeka eest Premium liiga debüütvärava löönud ja omad magusa 2:1 võiduni Nõmme Kalju üle aidanud Kevin Burov nentis kohtumise järel jalgpall.ee otseülekandes, et värsked jalad tulid matši lõpus kasuks.

"Tulin värskena sisse ja kasutasin seda eelist ära. Hea tunne on, et sain niimoodi tiimi aidata. Debüütvärava puhul tuleb nüüd homme trenni kringlit või kooki viia," lausus Burov, kelle sõnul pole ta veel mõelnud, kust vastav maius hankida.

"Suutsime viimastel minutitel luua mitmeid olukordi. Tegelikult jagus seal veel momente, mida ära lahendada, aga hea, et lõpuks ikka niimoodi läks," sõnas 19-aastane ründav poolkaitsja kohtumise lõppfaasi kommenteerides.

"Esimese värava pühendasime füsioterapeut Alar Trummile, kes sai täna isaks. Palju õnne talle! Selle võidu pealt on ka meil hea edasi minna," tõdes Eesti noortekoondislane meeskonna avavärava juurde tehtud titetantsu tähistusest rääkides.

REKLAAM

"Pole midagi öelda. Tammeka mängis paremini ja omas paremaid võimalusi. Vahetusest tulid neil noored ja tahtmist ning teravust täis poisid sisse, kelle abil otsustati mäng ära," olid Kalju ründaja Alex Matthias Tamme esimesed mõtted kohtumise järel.

"Pigem ei ütleks, et tänase mängu tulemus füüsise taha jäi. Meil oli ju üks päev rohkem puhkamiseks ka, sest Tammeka mängis viimati ju pühapäeval. Täna nad olid lihtsalt paremad ja ma ei oskagi muud öelda," sõnas Tamm, kelle sõnul on tal veel hooaja alguses vaevanud vigastuste tõttu ka isikliku vormi osas arenguruumi.

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
1 kommentaar

žgutt   •  
(87.119.179.***)
88dal minutil söödab Pedmanson (s.a2005) Burovile (s.a 2004), kes paneb Kalju kaitse pehmeltödes tuttu ja lahendab etteposti. Võime vaielda Tammeka ambitsioonides, aga isegi ambitsioonituses on see mega lahendus. Lisades siia Pärnu ja Kalevi noored, kui see on ambitsioonitus, siis selles ambitsioonituses ma tahangi elada. Aga loomulikult,et oleks noorte edulugusid on ambitsioonikate võistkondade ambitsioonikaid palkamisi vaja. Tammeka, Kalev, Vaprus—nii edasi panna, palun! Teised-ka-seda lõbusam.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK