EM-i ennustusmängu esimesed võitjad selged (parandatud!) (0)

Soccernet.ee ja Carlsbergi poolt korraldatav EM-i ennustusmäng jõuab koos turniiriga otsustavasse faasi. Ära unusta ennustada veerandfinaale, sest play-off'ides annab iga täistabamus juba 5 punkti!

Alagrupiturniiril andis iga mängu täpse skoori ennustamine 3 punkti ja lihtsalt võitja või viigi äraarvamine 1 punkti. Sama lihtne punktisüsteem jätkub ka play-off'ides, ainsa erinevusena saab täpse skoori eest nüüd kaks punkti rohkem. Nelja veerandfinaali, kahe poolfinaali ja finaali näol on seega laual veel 35 punkti.

NB! Play-off'ides tuleb ennustada kohtumise normaalaja tulemust. Lisaaeg ja penaltiseeria ei oma ennustusmängus tähtsust.

24 grupimänguga oli võimalik koguda maksimaalselt 72 punkti. Edukaimana küündis kasutaja AL1983 30 punktini ning talle järgnesid kasutajad Rafael7 ja mazz 29 punktiga. Ühtekokku on silma kirja saanud koguni 848 ennustajat.

Carlsberg autasustab grupiturniiri kahte parimat ennustajat VIP-paketiga Katusekino Carlsberg Arena jalgpallitelgi finaalmängule 1. juulil. Kuna kasutaja mazz on Soccerneti töötaja ning auhindadele seega ei kandideeri, võidavad VIP-paketi AL1983 ja Rafael7. Mõlemad saavad võtta kaasa sõbra ning nautida turniiri lõpplahendust kõikide mugavustega Eesti uhkeimal ühisvaatamisel Viru keskuse katusel. Võitjatega võetakse ühendust e-maili teel.

REKLAAM

Ennustusmäng pole aga veel kaugeltki läbi, sest turniiri kokkuvõttes ootavad kolme parimat ennustajat Carlsbergi rikkalikud ja mitmekesised auhinnakomplektid, mis peaksid vastama iga jalgpallifänni unistustele. Lisaks läheb kõigi ennustajate vahel loosimisele veel kümmekond Carlsbergi kui EURO2012 ametliku sponsori meenet.

Ennusta veerandfinaale ja vaata edetabelit!

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK