Warning: getimagesize(https://soccernet.ee/public/gallery/1624879341.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /data01/virt6865/domeenid/www.soccernet.ee/htdocs/template/compile/bdbb89172078b5a5ca2de0a66f65468193407eee_0.file.article.html.cache.php on line 88
EM-STUUDIO | Southgate’i diplomaatia oskab vaigistada häirivat pseudojauru ja annab Inglismaale lootust - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Warning: getimagesize(https://soccernet.ee/public/gallery/1624876150.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /data01/virt6865/domeenid/www.soccernet.ee/htdocs/template/compile/bdbb89172078b5a5ca2de0a66f65468193407eee_0.file.article.html.cache.php on line 182

EM-STUUDIO | Southgate’i diplomaatia oskab vaigistada häirivat pseudojauru ja annab Inglismaale lootust (0)

EM-finaalturniiri kaheksandikfinaalide eeldatava pärli ehk Inglismaa ja Saksamaa kohtumise eel arutame inglaste senise käekäigu ja edasiste võimaluste üle. Soccernet.ee ajakirjanikud Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela arutlesid, kas Gareth Southgate on võtnud koondisest maksimumi või pole inglastel tema käe all lootust kuskile jõuda.

Miks oli kolme aasta tagusel MM-il poolfinaalini küündimine inglastele ülivajalik? Kas Southgate on "maailma raskeima ameti" pidamisega edukalt hakkama saanud? Kui oluline on see, mida Inglismaa meedia ja avalikkus koondisest räägib?

Avalikult nõutakse peatreenerilt Jack Grealishi ja Jadon Sancho mängitamist - kas tegu on päris- või pseudprobleemiga? Miks ei ole Harry Kane siiani veel väravani jõudnud ja kas see tähendab tema vormikõvera langust või ei suuda kaaslased tema trumpe ära kasutada?

Saksamaa ja Inglismaa duell on muutunud kümnendite jooksul jalgpalliklassikaks, sest sellele lisandub ka ühiskondlik-poliitiline mõõde. Seekord on selge, et sakslaste ja inglaste mõõduvõtu võitjal on potentsiaalselt finaalini kerge tee, aga seda vaid paberil.

REKLAAM

Soccernet.ee EM-stuudio jõuab finaalturniiri jooksul väikeste eranditega eetrisse igal esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel. Järgmine saade on kavas 30. juuni hommikul, kui kõik veerandfinalistid selged.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK