Esiliiga B meeskond vajas Flora noorte alistamiseks lisaaega (0)

Tartu Kalev kohtub järgmises ringis Kuressaarega. Foto: FA Tartu Kalev / Facebook

Evald Tipneri karikavõistlusel peeti täna üks kohtumine, kui Esiliiga B seitsmes meeskond Tartu Kalev alistas II liiga lõuna/lääne piirkonnas pronksikohta hoidva Tallinna Flora U19 seisuga 2:0.

Mängu normaalajal võitjat ei selgunud, vaid kohtumine läks lisaajale. Lisaaja esimese poolaja viimasel minutil lõi Kalevi avatabamuse juuni- ja juulikuu Esiliiga B parimaks mängijaks tunnistatud Priit Peedo, kelle jaoks oli tegu tänavuse aasta 28. väravaga. 113. minutil viis Kalevi 2:0 ette Rasmus Tauts, kes on karjääri jooksul kirja saanud 98 Premium liiga kohtumist.

Teel 1/16-finaali jäi Tartu Kalevi selja taha rahvaliiga võistkonnad Puhkus Mehhikos, kes andis loobumiskaotuse, ja Jager, keda võideti 11:0; Flora noored olid avaringis 12:0 paremad Jõgeva Wolvesist ning teises ringis ei pidanud nad väljakule astuma, sest Tallinna Piraaja andis neile loobumiskaotuse.

Kaheksandikfinaalis kohtub Tartu Kalev Premium liiga viienda meeskonna Kuressaarega. Mäng toimub 19. oktoobril kell 19.00 Kuressaare kunstmurustaadionil. Saarlased läbisid 1/16-finaali mänguta, sest rahvaliigas toimetav JK Lääneranna andis neile loobumiskaotuse, ring varem alistas Kuressaare penaltitega Pärnu Vapruse.