Esimesed ostud tehtud: Aston Villa ja Napoli said Hispaaniast uued kaitsjad (0)

Diego Carlos mängib edaspidi Aston Villas. Foto: Scanpix / Cristina Quicler / AFP

Kuigi suvine üleminekuaken pole ametlikult veel avatud, siis tasapisi tehakse juba esimesi diile. Täna avalikustasid näiteks nii Aston Villa kui ka Napoli, et on saanud Hispaaniast omale uued kaitsjad. Kui nendest esimene leidis sobiva mehe Sevillast (Diego Carlos), siis teine Getafest (Mathias Olivera).

Kahest üleminekust nii-öelda väärtuslikum on tõenäoliselt esimene, kuna kuus korda Brasiilia koondistki esindanud Carlost on varasemalt kokku viidud nii Manchester City, Arsenali kui ka Newcastle Unitediga. 29-aastase keskkaitsja eest makstakse umbes 30 miljonit eurot ning temast saab juba klubi kolmas ost: eelnevalt on tiimiga liitunud vabaagendiks saanud Boubacar Kamara ja leping sõlmiti ka Philippe Coutinhoga.

Tegusid teeb ka Itaalias kolmandaks jäänud Napoli. Sinisärgid tõid täna oma ridadesse Mathias Olivera (24), kes on paar korda saanud platsile ka Uruguay koondise eest. Vasakkaitsja jätab hüvasti Getafega, keda ta viie aasta sees esindas 104 mängus. Mehe eest käidi välja ligikaudu 15 miljonit eurot ning kontraht sõlmiti lausa viieks aastaks.

Lisaks Oliveraga sõlmis täna Napoliga lepingu ka poolkaitsja Andre Zambo Anguissa, kes on klubiga aga pisut tuttavam. Nimelt pallis kamerunlane Itaalias terve lõppenud hooaeg ja jooksis kokku väljakule 30 mängus. Kuna laenuleping sai aga läbi, siis pidi Anguissa naasma Fulhami. Pikalt ta aga Inglismaal ei olnud, sest Napoli maksis välja mehe väljaostuklausli, mille väärtus oli umbes 15 miljonit eurot.

REKLAAM

Oma suve esimese ostu avalikustas ka napilt Inglismaa kõrgliigasse jäänud Leeds United. Nimelt suutis peatreener Jesse Marsch enda juurde meelitada Salzburgis pallinud Brenden Aaronsoni. 21-aastane ameeriklane oli eelmisel hooajal austerlaste üheks põhitegijaks, kuid lahkub nüüd ligikaudu 25 miljoni euro eest Inglismaale. Ründav poolkaitsja uus leping kestab 2027. aasta suveni.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK