Fännide lemmiku auhinna kätte saanud Beglarišvili: see oli mu karjääri parim hooaeg, aga tahan veel paremini (0)

Zakaria Beglarišvili sai möödunud hooaja fännide lemmiku auhinna kätte Soccernet.ee peatoimetajalt Kasper Elissaarelt. Foto: Liisi Troska

Soccernet.ee suurel hääletusel Premium liiga 2021. aasta parimaks mängijaks valitud FCI Levadia poolkaitsja Zakaria Beglarišvili (31) tunnistas auhinna kättesaamisel, et tal jäi selja taha karjääri parim hooaeg.

Beglarišvili võitis mullu Levadiaga meistritiitli, panustades klubi edusse 24 värava ja 18 väravasööduga. Fännide lemmiku hääletusel kogus ta 32,5% häältest, edestades Rauno Sappineni (26,6% häältest) ja Märten Kuuske (5,2% häältest). Lisaks valiti ta parimaks poolkaitsjaks, aasta tagasitulijaks ja parimaks üleminekuks. Samuti kuulus ta hooaja sümboolsesse koosseisu.

Kui Levadia alustas treeningutega möödunud nädalal, siis Beglarišvili liitus esindusvõistkonna tegemistega sellest nädalast. Esmalt oli tal probleeme Gruusiast tagasilennuga, seejärel tuli tal haigusega kodus olla. Nüüd on Beglarišvili aga taas treeningutel vaeva nägemas. Soccernet.ee väljaantava Premium liiga fännide lemmiku auhinna võttis ta vastu rõõmul näoga.

Palju õnne, Zaka! Mida see fännide lemmiku auhind sinu jaoks tähendab?
Kõigepealt aitäh! Aitäh kõigile, kes minu poolt hääletasid! Ma olen jalgpallur ja mängin fännidele. Tahan, et nemad saaksid emotsiooni ja seda, mida nad ootavad minult. Mul on hea meel, et nad valisid mind ja arvasid, et mängisin hästi.

REKLAAM

Sul on selja taga väga edukas hooaeg. Klubiga võitsite meistritiitli ja karika. Isiklikult lõid väravaid ja andsid resultatiivseid sööte nii palju, et lugemine läheb lausa sassi. Kas see auhind on selline mõnus kroon kogu hea hooaja eest?
Nagu ütlesid, siis kõige tähtsamad olid meeskondlikud karikad. See oli minu enda jaoks eriti oluline. Kui tulin Levadiasse, ütlesin, et tahan võita kõik karikad - mõtlesin just meeskondlikke. Ma ei mõelnud, et peaksin võitma fännide lemmiku või midagi taolist, aga see on selline boonuskarikas.

Mu pojale väga meeldivad need autasud. Kui üks selline tuleb veel koju, siis see on väga hea ja toob talle ka rõõmu.

Kui oluline sinu jaoks see on, et just fännid sind parimaks valisid?
See on väga oluline! Jalgpall on meeskondlik sport, aga lõpuks on see suunatud fännidele. Nemad aitavad, nemad toetavad. See on väga tähtis.

Zakaria Beglarišvili koos oma autasuga, mille valmistas Soccernet.ee hea partner Auhinnad.ee. Foto: Liisi Troska

Kuidas sa üldse kogu sellele möödunud aastale tagasi vaatad? Kas see oli sul isiklikult võib-olla üks edukamaid aastaid üldse karjääris?
Ma olen nõus. See oli minu karjääris parim hooaeg. Aga ma loodan, et sellega asi ei lõpe. Tahan mängida veel paremini. See on minu eesmärk. Enda peas ma ütlen omale alati, et pean iga aasta mängima paremini kui eelmisel. Ja siis ma proovin seda teha.

Kuidas puhkus läks?
Väga hästi! Käisin perega Gruusias paariks nädalaks. Väga mõnus oli! Aga igatsesin juba oma kodu ka. Lõpuks jõudsin tagasi.

Kas said jalgpallist end korraks ka välja lülitada?
Jah. Ma käisin alguses naisega paar päeva Itaalias. Väike ekskursioon, puhkasime seal. Siis olime Gruusias ka ja ma jalgpallitrenni ei teinud. Puhkasin täielikult! Aga nüüd ma jõudsin koju, olen õnnelik, et olen siin ja alustasin uuesti treenimist.

Isu on seega olemas?
Jaa, isu on ja motivatsioon on veel kõrgem. Loodan, et see aasta läheb veel paremini.

Kuidas teil Levadias treeningtöö selles mõttes alanud on, et teil koosseis on kohe algusest sisuliselt paigas, teil ei ole väga palju muutuseid - kas see annab kuidagi tunda ka, kui lähed trenni ja sa juba tead, et seal on tuttavad näod?
See on umbes nii, nagu mul Floras oli kunagi kogu aeg. Meil oli koosseis paigas. Teadsime üksteist väga hästi. Kokkumäng oli paigas. Siin on praegu sama. See on minu arust tähtis, et koosseis ei muutunud nii suurelt. Siin on mängijad, kellega mängisin juba eelmisel aastal ja on rõõm neid taas näha ning nendega koos töötada.

Mida sa sellelt aastalt ootad?
Hetkel ma ei saa öelda täpselt, mida ma sel aastal võin võita. Aga paari nädala pärast juba võin öelda, kas me oleme valmis võitma kõik karikad, nagu ma ütlesin eelmisel aastal. Natuke aega on vaja.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK