Flora U21 pani PJK kümnendat korda kaotama (0)

Esiliiga 16. mänguvoorus sai Tallinna FC Flora U21 kindlalt jagu Pärnu Jalgpalliklubist. Kaks tabamust pani pärnakate võrku Andreas Kiivit.

Aprillikuus mängisid meeskonnad 0:0 viiki, kuid täna hakkasid pealinlased juba 7. minutil pihta, kui skoori tegi Andreas Kiivit. 18-aastane ründaja sahistas uuesti 15 minutit hiljem. Kirsi tordile lisas Henri Leoke teisel poolajal.

Kiivit on end Esiliiga parimate väravaküttide tabelis skoorinud teisele reale. Harju JK Laagri ründeäss Andre Järva jääb hetkel kolme tabamuse kaugusele.

Hooaja 8. võidu teeninud Tallinna FC Flora U21 on koondisepausile minnes viiendal pulgal. PJK seis on tüki kehvem, sest võidetud pole kordagi ning viikide toel on kokku kogutud kuus silma. See jätab nad hetkel viimasele kohale. Meeskonnad naasevad väljakule juunikuu teises pooles.