Grupivõidu maha mänginud PSG loots: õnnitlen Benficat, aga enda meeskonda ka (0)

Christophe Galtier. Foto: Scanpix / REUTERS / Stephane Mahe

Pariisi Saint-Germain alistas Meistrite liiga alagrupiturniiri viimases voorus Torino Juventuse, kuid jäi sellest hoolimata grupivõidust ilma, sest Benfica lõi samal ajal Haifa Maccabi puuri palle täis.

Benfica ja PSG lõpetasid mõlemad 14 punkti peal ning viigilahutajaks osutus alles kuues kriteerium, mis andis portugallastele eelise tänu suuremale võõrsilväravate hulgale. See tähendab, et PSG-d ootab sõelmängude esimeses ringis ees mõni alagrupi võitja, potentsiaalselt näiteks Manchester City või Real Madrid.

"Esiteks palju õnne Benficale, aga ma pean enda meeskonda ka õnnitlema," ütles PSG peatreener Christophe Galtier kohtumise järel Canal+'le. "Alistasime Juventuse kaks korda ja olime väga õnnelikud kuni 92. minutini. Aga kui sa tahad sellel võistlusel kaugele jõuda, siis tuleb ka suuri võistkondi võita."

"Eelmisel nädalal juhtisime me 7:2, kui lõpetasime 90. minutil mängimise," kahetses Galtier nüüd eelmise vooru kohtumist Maccabi vastu. "Me lasime alagrupimängudes endale liiga palju standardolukordadest väravaid lüüa, nii ka Haifa vastu. Oleks me ühe värava vähem lasknud, oleks me grupi liidrina lõpetanud."

REKLAAM

Benfica oli vaheajaks Haifas veel 1:1 viigiseisul, enne kui nad lõpuks väravapeo püsti panid ning teise lisaminuti väravaga vajalikud 6:1 võidunumbrid tabloole tõid.

Benfica peatreener Roger Schmidt rõhutas Eleven Sportsile seda, millist austust tema mängijad väärt on. "Lõpetasime grupimängud väga kõrgel tasemel ja tahtsime seda täna jälle näidata. Me uskusime, et võiksime lõpetada PSG-st suuremate punktidega, aga me mõlemad võitsime. Mängijad väärivad seda. See on suurepärane saavutus," ütles Schmidt.

Benfica mängijad kinnitasid kui ühest suust, et esialgu mõtlesid nad vaid võidu peale ning väravate vahe peale hakati mõtlema alles mängu käigus. "Hakkasime tundma, et esikoht on võimalik, ja otsisime veel väravaid. Mida aeg edasi, seda rohkem paistis see haardeulatuses," ütles avavärava löönud ründaja Goncalo Ramos Eleven Sportsile.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK