Hein päästab päeva, aga mis saab teistest koondislastest? (0)

Karl Jakob Hein. Foto: Scanpix / Paul Terry / CSM / ZUMA Press Wire

Euroopa liigas ja Konverentsiliigas on käes viimane voor. Hooaja alguses tundus, et tegelikult on koondislasi Euroopa klubisarjades osalemas päris mitu ja lootus oli, et näeme neist mõnda ka sõelmängudes. Mis toimub enne viimaseid mänge tegelikult?

Karol Mets ja Zürich

Karol Metsa koduklubi hooaeg on olnud ütlemata raske ning seda peegeldab ka nende hoog Euroopa liigas. Enne viimast vooru on Zürich viimasel kohal ning kogutud on vaid 3 punkti. Lootus tõusta kolmandale kohale ning seeläbi eurohooaja jätkamine Konverentsiliigas on küll olemas, aga reaalne seis ütleb, et selleks korraks on Metsa hooaeg Euroopas läbi. Vastamisi minnakse Londoni Arsenaliga, kelle seisust räägime allpool.

Kas Karol Mets ja Zürich teevad imet ja pääsevad alagrupis viimasest kohast? Vaata mängu neljapäeval kell 21.55 Viaplayst!

REKLAAM

Karl Jakob Hein ja Londoni Arsenal

Nii nagu eelpool mainitud, kohtub Arsenal Karol Metsa koduklubiga. Selge on see, et Arsenal peab mängu võitma, et lõpetada alagrupifaas esimese kohaga ning säilitada sellega parem seis loosimisel, mis toimub esmaspäeval.

Sellest, kas Hein võiks potensiaalselt algkoosseisus alustada, arutlesid Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela viimati Uduses Albionis. Eelmises omavahelises võitis Arsenal Zürichit võõral väljakul 2:1. Seekord mängitakse juba Londonis ning Premier League'i edust üles köetud fännid ei oota omadelt ka seekord vähemat kui võit ning mitut väravat.

Kas Hein alustab üllatuslikult algkoosseisus või istub siiski pingil? Vaata ise neljapäeval kell 21.55!

Joonas Tamm ja FCSB

Konverentsiliiga viimane mäng ei kujune FCSB jaoks kuigi kergeks. Kodus minnakse vastamisi tabeliliidri West Ham Unitediga, kes on seni kõik mängud võitnud. Tamme koduklubi on seejuures kindlalt tabeli viimasel kohal ning see tähendab, et neljapäeval on Rumeenia klubi jaoks mängus vaid au ja uhkus. Koduliigas palliti eelmises voorus Cluji ülikooli meeskonna vastu ning ülekaalus mängides ei tulnud enamat kui 1:2 kaotus. Tamm sai kirja täismängu, kuid see oli ka kohalike vutisõprade jaoks ainus positiivne, mida sellest mängust kaasa võtta.

Kas FCSB päästab oma au ja uhkuse? Vaata mängu neljapäeval kell 21.55 Viaplayst!

Vlasi Sinjavski ja Slovacko

Slovacko lootused edasipääsuks on samuti kustunud. Belgradi Partizani vastu minnakse jahtima oma teist võitu Konverentsiliigas, kuid üllatustulemus segaks vaid kaarte Partizani, Kölni ja Nice'i omavahelises heitluses edasipääsu nimel. Kahe eurokohtumise vahel ei ole Sinjavski klubil koduliigas mänge olnud, mis andis meeskonnale pikalt aega valmistuda. Ehk muudetakse ka natuke koosseisu ning Eesti koondislane saab samuti platsile?

Vaata Partizani ja FC Slovacko vahelist kohtumist neljapäeval 21.55 Viaplayst!

Nikita Baranov ja Jerevani Pjunik

H-alagrupis on tabeliseisu vaadates kõik veel lahtine. Basel ja Bratislava Slovan on kogunud kaheksa punkti ning Pjunikul on kirjas kuus. Viimane läheb kodus vastamisi just Baseliga. Kui võidetakse, siis euroteekond jätkub. Kui tuleb kaotus, siis tasub igaks juhuks vaadata, et Zalgiris kolmandat kohta ära ei võtaks.

Baranov mängis viimati põhikoosseisus just eelmises Konverentsiliiga voorus. Bratislava klubi vastu tuli vastu võtta 1:2 kaotus ning sellele järgnevas koduliiga võidukas kohtumises ei kuulunud Eesti koondislane pingile.

Kas Nikita Baranov pääseb väljakule ning Pjunik jätkab oma eurohooaega? Vaata mängu neljapäeval kell 19.40 Viaplayst!

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK