Henn: Legia võttis lõpuks jõuga oma, sellisel tasemel meil veel kogemust napib (0)

Foto: Brit Maria Tael

FC Flora peatreener Jürgen Henn sõnas pärast Varssavi Legia käest saadud 1:2 kaotust, et esimesed tund aega oli platsil kaks võrdset meeskonda, aga lõpuks hakkas Legia suruma ja sai olulise värava kätte.

"Kuni 60. minutini oli võrdne mäng ja pärast seda hakkas Legia suruma ja suruma. Lõpuks nad kasutasid oma võimsuse ära, aga õnneks on mängitud alles üks poolaeg ja me lähme järgmises mängus hea tulemuse peale võitlema. Mu mängijad jätsid endast kõik väljakule, et Legia rünnakuid peatada ja see oli tõesti keeruline mäng," resümeeris Henn Poola ajakirjanikega vesteldes.

Eestlastega suheldes tunnistas Henn, et sees on kahetised tunded. "Mängisime peaaegu terve mängu väga-väga hästi, aga keskendume nüüd sellele, et me ei kaotanud suurelt ja teine poolaeg on veel ees. Tallinnas on võimalused võidelda edasipääsu nimel ja me teeme kõik endast oleneva, et see mäng tuleks ka selline. Paneme endast kõik välja."

"See, milleks me taktikaliselt valmis olime, õnnestus meil hästi ellu viia ja ei lasknud neil võimalusi tekitada. Mingis mõttes oli Legia varajane värav meile kasulik, sest siis nad lasid meid natuke mängu sisse. Lõpus oli selge, et kodupubliku toel proovisid nad vahetustega mängu muuta ja nad võtsid natuke jõuga ära. Sellisel tasemel meil kogemust ja jõudu napib."

REKLAAM

Flora on Euroopas mänginud viimastel aastatel mitme suure vastasega ja Henn oli nõus, et Legia on nii Zagrebi Dinamoga kui Frankfurdi Eintrachtiga võrreldav. "Eelmise aastaga võrreldes olid siin ka fännid ja atmosfäär. See andis vastastele kindlasti jõudu juurde, aga ma arvan, et klassi ja mängukvaliteedi mõttes olid need võrreldavad mängud."

Patustajatele Henn kohe peapesu tegema ei torma. "Ma kõigepealt analüüsin need olukorrad videost järgi ja vaatan, millist infot on vaja neile anda. Selliste mängude järel on mängijatele sageli vaja toetust ja aidata need probleemid ära lahendada. Teine värav jäi minu jaoks natuke kaugeks ja seal ma täpselt kõike ei näinud," oli peatreener veel äraootaval seisukohal.

Üks vahetus oli Flora jaoks ka sunnitud, kui Marco Lukka asemele toodi vasakkaitsesse Ken Kallaste: "Lukka palus värskemat mängijat sinna ja ta tegi tõesti palju tööd. Ta oli vigastuse piiri peal."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK