Henn liigitas Flora esituse kehvapoolseks, Kallaste kiitis atmosfääri (0)

FC Flora vasakkaitsja Ken Kallaste. Foto: Brit Maria Tael

FC Flora peatreener Jürgen Henn nentis pärast Ukraina tippklubi Kiievi Dinamo käest sõprusmängus saadud 0:3 kaotust, et vastase pakutud tempole ja kvaliteedile oli Premium liiga mängude pealt tulles keeruline korralikult vastata.

"Kui lihtsustatult mäng kokku võtta, siis tempo, millega vastane mängu alustas, oli meie jaoks Premium liiga rütmi pealt tulles harjumatu. Läks aega, et tempo ja kvaliteediga harjuda. Esitus oli kehvapoolne. Põhjuseid võib leida igasuguseid, aga ei taha mingeid asju plaastriga kinni panema hakata. Õnneks on euromängudeni aega. See oli hea test ja proovikivi," sõnas Henn.

Flora peatreener lisas, et meeskonna selle hooaja esiründaja Rauno Alliku jäi vahetuspingile põhjusel, et on tegelikult vigastatud. "Tal hakkas eile tagareis tunda andma ning mängu-eelsel soojendusel samuti. Ei saanut teda kasutada, kuigi tahtnuks," lausus Henn.

Flora vasakkaitsja Ken Kallaste nõustus peatreener Hennuga tempo osas, aga raputas meeskonnale lihtsate vigade eest tuhka pähe.

REKLAAM

"Tempo oli kõvasti kiirem küll. Aga lõpuks said määravaks meie omad vead, lohakad söödud ja halvad puuted. Kohanemine võttis kaua aega. Sellistel hetkedel loevad individuaalsed oskused – kui enesekindel ja mänguks valmis jalgpallur on? Andsime liiga palju palle lihtsalt ära. Võinuks rahulikumalt ääri vahetada. Vaheajal tegime väikesed järeldused ja saime mängu natuke paremini käima," rääkis Kallaste.

Dinamo suurem isu tuli välja duellides, mida Ukraina klubi eriti just esimesel poolajal suure protsendiga võitis. "Vastane oli terav ja valmis teisteks pallideks, mis on mängu üks suuremaid mõjutajaid. Nüüd tuleb välja puhata ja järgmistele mängudele vastu minna," sõnas Kallaste.

Staadionil viibinud 4550 pealtvaatajast enamik tundusid toetavat Dinamot, aga atmosfääri kohta jagus Kallastel ainult kiidusõnu. "Üle pika aja oli väga mõnus mängida. Suur publik ja ausalt öeldes ei mõelnud mängu ajal kordagi, mille pärast mäng toimub. Platsil oli mõnus möllata. Enne mängu oli hinges kurbus, kui olid hümnid ja leinaseisak, aga mängu ajal enam sellele ei mõtle." 

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK