Henn ootab rahvast staadionile: fännide poole lööme rohkem väravaid ja loodame sellele ka homme (0)

Jürgen Henn. Foto: Brit Maria Tael

FC Flora peatreener Jürgen Henn sõnas enne homset Meistrite liiga 2. eelringi korduskohtumist Varssavi Legia vastu, et homne mäng võib alata hiilivalt, sest kummalgi pole esialgu liiga kiire.

"Teoorias võib ta tõesti olla hiiliv, aga jalgpallis võivad asjad väga kiiresti muutuda ja väravad muudavad väga palju. Teoorias arvan ma küll, et varakult ei ole kummalgi kiiret. Mäng võib alguses olla natuke hiiliv, aga see on teooria. Tihtipeale läheb esimesest minutist ka mölluks," arutles Henn, kes lisas, et homseks on kõik mehed valmis. 

"Suures pildis küll. Mängugraafik on selline, et väiksemad pisivigastused käivad sellega kaasas ja suures pildis need, kes on olnud rivis, on ka homme."

REKLAAM

Avamängu kohta sõnas Henn, et mõlemad Legia väravad olid kollektiivsed prohmakad. "Esimese värava puhul oleks Markus [Soomets] võinud loomulikult vea varem ära teha, aga kui vastane jõudis kastile lähemale, siis andsime lööjale liiga palju ruumi. Värava olukorra puhul on eksimuste jada, mitte ühe mängija süü. Kõikides olukordades oleks võinud paljud mängijad paremini tegutseda. Kummaski väravas ei saa otseselt süüd panna ühe mängija peale, aga loomulikult paistab esimene eksimus teravalt silma. Kogu meeskond oleks võinud paremini tegutseda."

Homseks on Hennil mänguplaan paigas ja meeskonnale edasi antud, viimaseks minutiks midagi jäänud ei ole. "Oleme läbi teinud ja arutanud viisid, kuidas mängu mingis suunas mõjutada või muuta. Oleme valmis."

Eilse lõunase seisuga oli pileteid ostetud üle 2000 ja kindlasti on sinna praeguseks tulnud kõvasti lisa ja tuleb veel. "Oma toetajad aitavad kindlasti mängijatel selle parima üles leida ja välja tuua usu, mis neis sees on. Eelmine mäng näitas, et fännide poole lüüakse rohkem väravaid. See on meil alati kuklas ja küll me leiame võimaluse sellele poole värava ära lüüa. Loodame, et homme fännid aitavad meid."

SEOTUD PILDID
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK