Inglaste ainukene väravalööja Sterling: on väga hea, kui sind ümbritsevad mängijad, kes loovad võimalusi (Soucek: meil nappis kannatust) (0)

Foto: Scanpix / Paul Marriott / Imago images

D-alagrupi viimases kohtumises võttis 2018 aasta MM-i neljas koht Inglismaa end kokku, tegid mängust Šotimaa vastu vigade parandused, tänu millele alistati Tšehhi ning sammuti alagrupist esimese kohaga edasi. 

"Me hoidsime tänases mängus palli paremini ning leidsime need ohtlikud taskud, kuhu sööta ning saime vajaliku tulemuse," sõnas inglaste ainukese värava löönud Raheem Sterling peale mängu ajakirjanikele. "On väga hea, kui sind ümbritsevad mängijad, kes suudavad ohtlikke olukordi luua. Kui sa ei lase endale lüüa, siis sa võidad mängu kui sa suudad ise ära lüüa need väravad - me oleme suutnud seda väga hästi teha."

EM-i debüüdi teinud Bukayo Saka sõnas, et peatreener Gareth Southgate andis talle vabad käed: "Peatreener ütles mulle, et ma mängiksin nii, nagu ma seda oma koduklubis teen. Grealishi tsenderdus Sterlingule oli väga meisterlik - ma peaaegu sain pea vahele, aga ma pole piisavalt pikk. Meile on väga tähtis mängida oma mängud Wembleyl, me oleme väga enesekindlad, sest fännid annavad meile lisajõudu juurde."

Inglaste peatreener Gareth Southgate kommenteeris: "Tšehhi on väga hea koondis, nende kaitseliini on väga raske murda, kuid me saime sellega hakkama. Meie mäng ei ole veel piisavalt voolav, kuid on hetki, mil meie mäng on hea. Me tahtsime alagruppi võita ja me tahtsime Wembleyl veel kord mängida, eks näis kellega.

REKLAAM

"Kui Saka ja Sterling said palliga joosta, siis oli neid väga raske takistada. Kui me värava lasime, siis Sterlingut ei katnud mitte keegi," seletas väravaolukorra lahti Tšehhi koondise loots Jaroslav Šilhavy. "Inglismaa tahtis varakult värava ära lüüa ning nad said sellega väga hästi hakkama. Me konkureerisime Inglismaaga esimese kohale, kuid pidime neile alla vanduma. Vähemalt saime selle, mis me tahtsime ehk alagrupist pääsesime ikka edasi."

Inglaste suunas jagus kiidusõnu ka tšehhide keskvälja raudvaral Thomas Soucekil: "Me ei alustanud hästi - Inglismaa domineeris mängu, eriti esimesel poolajal. Teine poolaeg oli meie poolt parem, kuid meil nappis kannatus karistusalas. Me oleksime pidanud looma rohkem võimalusi."

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK