Inzaghi: maailma ühe parima võitmine on kõva, aga töö pole veel tehtud (Xavi tõdes, et neid ootab ees kolm finaali) (0)

Simone Inzaghi võistkond tegi täna täpselt seda mis vaja. Foto: Scanpix / Spada / LaPresse via ZUMA Press

Meistrite liiga kolmanda mänguvooru ühes tippmatšis läksid kokku Milano Inter ja Barcelona. Tasavägisest duellist võttis lõpuks võidu Itaaliast pärit võistkond, kes teenis minimaalse võidu. Mängujärgselt rääkisid mõlema võistkonna peatreenerid, et tööd on veel vaja teha.

"Meeskond tegi võimsa esituse väga tugeva konkurendi vastu. Me olime tiimina ühiselt raskustes ning aitasime üksteist. Tegime suurepärase mängu," võttis Simone Inzaghi (46) mängujärgselt pressikonverentsil matši kokku. "Olen õnnelik oma mängijate, klubi kui ka fännide üle. Tegemist on vägeva õhtuga, aga me pole reaalselt veel midagi teinud. Isegi peale seda, kui oleme suutnud teha midagi nõnda erilist nagu võita Barcelonat."

"See on imekaunis õhtupoolik. Alistasime maailma ühe tugevaima võistkonna. Kui kõik on valmis endast maksimumi andma, siis ongi sellised asjad võimalikud. Mängime hetkel [Marcelo] Brozovici ja [Romelu] Lukakuta. Loodetavasti ei lisandu rohkem puudujaid, kuigi täna olid mõned mängijad matši lõpus krampides."

Keerulisse olukorda sattunud Xavil (42) polnud põhjust liialt õnnelik olla: "Me polnud piisavalt agressiivsed ning see on murettekitav. Proovisime teha väljakut võimalikult laiaks ning lasta ründajatel otsida läbijookse, Tekitasime rohkem võimalusi kui Inter ning proovisime kõike, mida oskame, kuid mitte midagi ei tulnud välja. Oleme nüüd üsna keerulises olukorras. Meil on Meistrite liigas kolm finaali veel ees ja just niimoodi me matšidele ka läheneme."

REKLAAM

Sky Italiaga rääkinud Interi esikinnas Andre Onana (26) tunnustas kauni mängu teinud tiimikaaslasi: "Ütlesin juba enne mängu, et meil on vastas vägagi tugev tiim, kuid meie jahime võitu sellegipoolest. Olen tiimi tööga äärmiselt rahul. See pole sugugi üllatav, et me saime täna võidupunktid - me väärisime neid. Nii nagu on ka elus, siis on ka jalgpallis raskeid hetki. Täna olen õnnelik kõigi üle, kuna tegemist oli võiduga, mida me tõesti tahtsime. Terve Interi kogukond tahtis võitu ning panna punkt meie keerulisele seeriale."

"Oleme väga pettunud mängu tulemusega," rääkis ajakirjanikele Barcelona 21-aastane kaitsja Eric Garcia. "Alustasime matši hästi ning liigutasime kaunilt palli ühelt äärelt teisele. Seda, et me lasime kohe peale poolajapausi endale värava lüüa, on väga raske vastu võtta."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK