Itaalia kangelane Locatelli: esimese värava pühendan perele, teise fännidele (Xhaka: Itaalia vastu ei tohi niimoodi eksida) (0)

Manuel Locatelli arvele kanti kaks väravat. Foto: Scanpix / EPA / Ettore Ferrari

Itaalia koondise kangelane Manuel Locatelli, kelle kaks väravat vedasid itaallased EM-finaalturniiri teises alagrupimängus 3:0 võiduni Šveitsi üle, pühendas oma tabamused lähedastele ja Itaalia toetajatele.

"Olen auhinna üle väga uhke, aga tahan seda jagada kogu meeskonnaga," sõnas mängu parimaks valitud Locatelli. "Oleme suurepärane punt. Avavärava eel andsin Domenico Berardile söödu ja liikusin ise edasi, sest tunnen teda hästi ja teadsin, et ta suudab palliga midagi korda saata. Esimese värava pühendan oma perele. Teise aga Itaalia fännidele, sest mängime selle nimel, et neile taas rõõmu pakkuda."

Peatreener Roberto Mancini lisas, et jäi hoolealustega ülirahule. "Teadsime, et tuleb raske mäng, avaminutitel olime hädas, aga kõrge pressing sundis neid eksima. Poisid olid väga tublid, sellise palavusega viie päeva jooksul teist mängu pidada pole kerge. Tegime kõik nii nagu ma soovisin. Alati tuleb uskuda, et võimalus tekib. Locatelli tõestas seda esimese värava toonud olukorras suurepäraselt."

Šveitsi koondise juhendaja Vladimir Petkovic oli mõistagi pettunud. "Itaalial tuli palju asju hästi välja, meil ebaõnnestusid paljud asjad. Kõigil on täna kahjutundeks õigus, aga homme on juba uus trenn ja liigume edasi. Ütlesin meeestele, et üks mäng on veel ees ja kolm punkti võivad meid järgmisesse ringi viia," sõnas Petkovic, viidates kohtumisele Türgiga.

REKLAAM

Kapten Granit Xhaka võttis mängu kokku veel lühemalt: "Itaalia oli parem meeskond. Nende vastu ei saa endale selliseid vigu lubada. Nüüd keskendume aga Türgile."

Šveits ja Türgi kohtuvad pühapäeval, 20. juunil Bakuus. Samal ajal pannakse Roomas pall mängu Itaalia ja Walesi kohtumises.

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK