Joonas Tamm otsustas, et ei lähe tagasi Poltava Vorsklasse (0)

Joonas Tamm. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Joonas Tamme laenuleping Tallinna Floraga lõpeb juba homme. 30-aastane keskkaitsja rääkis Soccernet.ee-le, et kuigi ta Floras ei jätka, siis ei lähe ta ka tagasi Ukraina kõrgliigaklubisse Poltava Vorskla.

"FIFA-st tuli reegel, et välismängijad ei pea Ukrainasse tagasi minema, kui nad nii otsustavad. Mina tegin samasuguse valiku ja olen ülehomsest vabaagent," avaldas Tamm.

Oma otsust põhjendas ta nii: "Neil ei ole praegu olukord stabiilne, nad veel isegi ei tea, kus ja kuidas nad [Ukraina] liigat edasi mängivad. Nende soov oli, et ma läheksin sinna Konverentsiliiga [eelringi] mänge mängima, aga sel juhul ei saaks ma enam pärast minna klubidesse, kes osalevad samuti Konverentsiliigas."

Teise eelringi raames jookseb Vorskla väljakule 21. ja 27. juulil, vastaseks on Karol Metsa endine koduklubi Stockholmi AIK. Tamm ei tea, kui paljud senised leegionärid Vorsklasse naasevad. "Meeskond koosnes päris suures osas välismaalastest. Ma tean, et mõned mängijad lähevad tagasi ja mõned ei lähe, aga ma ei ole nendega väga palju suhelnud ning ei oska täpsemaid arve öelda. Neil on veel aega komplekteerida, ma arvan, et nad saavad ilusti hakkama, kuigi esimene vastane AIK Stockholm on päris tugev pähkel," arutles Tamm.

REKLAAM

Eesti koondise kaitsja võtab nüüd klubiotsinguid rahulikult: "Otsin klubi kindlasti välismaalt. Suvi on pikk, ootan ja vaatan, mis pakkumised tulevad."

Tamm ei usu, et Floral tema lahkumise tõttu Konverentsiliigas asjad ebaõnnestuvad: "Ma arvan, et nad saavad hakkama ilusti. Nii Seinäjoki kui ka Lilleström tunduvad mängitavad vastased."

Floras veedetud poolaastaga jäi Tamm kokkuvõttes rahule. "Hooaja käigus mind natuke vigastus segas, mistõttu ei saanud ma enamikes mängudes anda endast sadat protsenti. Aga nüüd suvepoole on läinud paremaks ja viimased paar kohtumist sain mängida maksimumiga," lisas ta.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK