Kalašnikovs tõi mängu murdepunktina välja Flora kolmikvahetuse ja teatas kahe mängija lepingu lõppemisest (0)

Foto: Oliver Tsupsman

Pärnu Vapruse peatreener Dmitrijs Kalašnikovs tõi pärast Tallinna Floralt saadud 1:6 kaotust mängu ühe murdepunktina välja vastaste 59. minuti kolmikvahetuse. Koosseisuprobleemidest rääkides avaldas ta, et Luka Lukovici ja Anton Krutogolovi lepingud lõppevad juba nüüd, suvel.

"Igal Premium liiga tiimil on raske mängida Eesti esindusstaadionil Eesti parima meeskonna Flora vastu, eriti meil. Olen enam-vähem rahul esimese poolajaga, eriti esimese poolaja teise poolega, kus meil oli häid hetki. Aga teise poolaja alguses tuli kolmas värav ning siis tegi Flora 60. minuti paiku kolmikvahetuse, tuues platsile värskeid jalgu. Pärast seda ei olnud me enam konkurentsivõimelised," kommenteeris Kalašnikovs Soccernet.ee-le. "Juba kolme päeva pärast tuleb meil tähtis kodumäng Tammekaga, peame nüüd keskenduma sellele."

"Vaprus oli Premium liiga hooaja alates kõige õhema koosseisuga meeskond. Ja omakorda sellest õhukesest koosseisust puudus meil täna kuus mängijat, kes võiksid vabalt kuuluda algrivistusse: [Taaniel] Usta, [Igor] Ustritski, [Kevin] Kauber, [Luka] Lukovic, [Yunis] Abdallah, [Anton] Krutogolov. See oleks keeruline olukord iga meeskonna jaoks, rääkimata meist. Proovime [1. juulil avaneval] üleminekuturul midagi teha, töötame mingite üleminekute kallal. Aga peame arvestama ka oma piiratud võimalustega," rääkis treener.

Kalašnikovsi sõnul läks Krutogolov USA-sse õppima ning Lukovic läheb tagasi FCI Levadiasse. Nende laenulepingud (mõlema mängijaõigused kuuluvad Levadiale) saavad juba selle kuuga läbi. Ustal on pikemaajalisem vigastus ning ka Kauberil kulub taastumiseks eeldatavasti vähemalt kuu aega.

REKLAAM

Flora peatreener Jürgen Henn kommenteeris jalgpall.ee otseülekandes: "Tahtsime mängida head ründavat jalgpalli ja lüüa väravaid, täna õnnestus hästi."

Kas üks sisselastud värav jääb kripeldama ka? "Paraku mulle treenerina natukene jääb, eriti kui värav on selline, kus tunned, et oleks olnud võimalik midagi rohkem teha, et seda ei sünniks. Vahel lüüakse kuskilt kasti tagant imevärav, kui teed omaltpoolt kõik ära, aga vastasel lihtsalt õnnestub midagi hästi. Täna ei olnud minu arvates kaitses hambad ristis, nii nagu peaks. Selles suhtes jääb natuke kripeldama, aga palliga mäng pakkus kindlasti rahulolu."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK