Kallaste: võib-olla mõtlesime, et tuleb kerge tööpäev (Dõmov: Flora vastu on alati raske) (0)

Ken Kallaste Flora fännide ees. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

FC Flora vasakkaitsja Ken Kallaste leidis pärast TJK Legioni üle saadud 1:0 võitu, et vastasele anti palliga toimetamiseks kohati liiga palju vabadust.

"Taga null, ees üks – muidugi tahad rohkemat, aga täna oli paraku selline. Saime selle, mille välja teenisime, nii nagu mängisime," ütles Kallaste pärast mängu Soccernet TV otseülekandes. "Ei olnud lihtne mäng, pakkusime liialt ruumi Legionile ja noored poisid olid tublid, tekitasid palju ohtlikke olukordi. Liigagi palju."

Miks mängupilt selliseks kujunes? "Eks meil olid liinide vahed kohati natukene paigast ära. Peame minema peegli ette ja igaüks ise vaatama, kes ja mis töö keegi tegemata jättis," arvas Kallaste. "Ise tegin ka liiga palju kergeid ja lohakaid otsuseid. Võib-olla mõtlesime, et tuleb kerge tööpäev, aga nagu näha, siis nii ei läinud."

Florat ootab nüüd ees eurosari – juba saabuval neljapäeval madistatakse A. Le Coq Arenal soomlaste Seinäjokiga. Ümberlülitumise lihtsuse või keerukuse osas Kallaste spekuleerida ei tahtnud. "Seda saab neljapäeval näha," ütles ta. "Muidugi ei saa öelda, et igale mängule läheme erinevalt – keskendud ju samamoodi, lähed täiega panema. Meistriliigas pole vahet, kes vastas on, kolm punni teenid igalt vastaselt. Euroliiga on ikkagi vähe teine teema, seal on selg vastu seina. Kihvt periood on see."

REKLAAM

Legioni poolkaitsja Pavel Dõmov tundis küll kurbust lõpptulemuse üle, kuid nägi samas ka positiivseid aspekte, mida edasiseks kaasa võtta. "Iga kord on Flora vastu väga raske. Täna oli väga hea, et esimesel poolajal nulli hoidsime. Aga teisel poolajal ... väga lihtne – pikk sööt, viimane sööt ja lõpetamine. Kõik," ohkas keskväljamees.

"Flora vastu on alati raske, aga meil olid tegelikult väga head momendid – näiteks Nikita Ivanovil. Järgmises mängus peame tegema rohkem," oli ta veendunud. "Väga palju on veel mängida. Küll kõik läheb hästi." 

Noore mängujuhi Ivanovi aadressil jagus Dõmovil kiidusõnu: "Väga enesekindel mängija, väga hea tehnika ja löögiga – täna näitas, et suudab isegi vasakuga lüüa. Kui ta jätkab nii, siis on kõik väga hästi."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK