Kangelane Modric: niimoodi mängides oleme kõigile ohtlikud (Clark: järgmist turniiri ei pea ootama 23 aastat) (0)

Foto: Scanpix / Robert Perry / EPA via Pool

D-alagrupi viimases kohtumises suutis MM-i finalist Horvaatia end kokku võtta ja alistada üle pika aja turniirile jõudnud Šotimaa. Mängujärgselt tõdesid mõlemad osapooled, et horvaadid tegid head mängu.

"Oleme õnnelikud, sest mängisime head mängu ning kvalifitseerusime järgmisesse vooru," seletas ajakirjanikele kapten Luka Modric. "Me polnud rahul oma esimese kahe matši sooritusega ja teadsime, et oleme nüüd paremad. Kui mängime niimoodi, siis suudame ohustada kõiki. [Minu] värav on minu jaoks väga oluline, kuid veelgi tähtsam on meie mäng esimesest minutist viimaseni. Olen rõõmus, et minu värav aitas, kuid kõige olulisem on see, et me võitsime."

Šotlaste EM-i ainsa värava löönud Callum McGregor tõdes, et vastased olid neist paremad: "Andisme mängus, mis tuli kohe peale rasket reedeõhtust kohtumist, endast kõik. Me ei esinenud päris nii nagu oleks võinud, kuid meil oli ka maailmaklassist vastane."

"Nende mängus oli palju kvaliteeti. Seda oli näha teises ja kolmandas väravas, mis olid võimsad. Meil tuleb võtta kaasa pettumustvalmistav õhtu ning õppida sellest võimalikult palju. [Koondisekarjääri esimese värava löömine] oli minu jaoks väga uhke hetk. See on midagi, millest iga poiss unistab. Meil oli nelja-viie minutiline hoog teisel poolajal, mil oleksime võinud ka teise lüüa, kuid nagu ma ütlesin, siis mängisime kvaliteetse tiimi vastu ja lõppude lõpuks oli see otsustav."

REKLAAM

Horvaatide peatreener Zlatko Dalic saatis tänusõnad fännidele: "Tahan tänada kõiki, kes on meid toetanud. Teie olete meie jõud ning meie oleme teie uhkus. Viimased kümme päeva on olnud korralikuks enesekontrolliks nii mulle kui ka teistele. Näitasime, mida suudame teha."

"Mul on kahju mängijatest," ütles alustuseks Šotimaa loots Steve Clarke. "Ootasime kaua, et jõuda turniirile ning meid tõid siia head mängumehed. Alagrupis sai näha palju positiivset, kuid kahjuks mitte seda, mida vajasime. Täna mängisime tiimi vastu, kes omab palju kogemusi ning kes teab, kuidas mängida [alagruppide] kolmandat vooru. Tõenäoliselt meie seda ei teadnud. See ongi põhjendus sellele, miks meie lähme koju ja miks Horvaatia pääses edasi. Ma luban teile, et meie järgmine turniir ei tule 23 aasta pärast."

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK