Kas Norbert Hurdast saab Flora uus peatreener? "See, mis ametlikult saab olema, selgub lähipäevil" (13)

Kas Norbert Hurt on Flora uus peatreener? Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

Tallinna FC Flora spordidirektor Norbert Hurt ei välistanud, et just temast saab klubi esindusmeeskonna uus peatreener. Ta tunnistas, et meeskonda ootab ees verevahetus ning ühe kogenud mängija jätkamine on hetkel küsimärgi all.

"Tulime väga raskest seisust välja ja lõpuks tiitlini – eks ta raske aasta oli," nentis Hurt Soccernet.ee ja Õhtulehega vesteldes. "Teistpidi, kui vaadata soorituslikku poolt, siis ega me ei olnud ka treenerite ruumis rahul. Samas oleme õnnelikud, et hooaeg polnud raske vaid meie, vaid ka teiste jaoks," muigas ta.

Flora suurimaks murekohaks lõppenud hooajal oli koosseis – täpsemalt selle hõredus. Nüüd on keskkaitsja Henrik Pürg ja väravavaht Ingmar Krister Paplavskis juba teatanud karjääri lõpetamisest, peatreener Jürgen Henn lahkus ametist ning ründaja Henrik Ojamaa liitus Paide Linnameeskonnaga. Hurt kinnitas, et uudiseid on oodata veel.

"On neid, kes lõpetavad karjääri, ja neid, kes liiguvad edasi. Samuti ka uusi, kes tulevad peale. Meil on muutuste aeg ja ma arvan, et praegu on selleks õige hetk – on olnud pikalt ühtne koosseis ja nüüd on aeg vahetusteks," leidis ta.

REKLAAM

"Praeguse seisuga oleme saanud Sergei [Zenjovi] ja Kostja [Vassiljeviga] lepingud pikendatud," ütles Hurt. Nimeliselt ta kindlaid lahkujaid välja tuua ei soovinud, kuid kinnitas, et asjad peaksid avalikuks saama lähipäevil. Ent kui mängijate rindel on vangerdusruumi rohkem ja keegi pole asendamatu, siis peatreeneritoolile on ju uut inimest kindlasti vaja?

"Enda sees on meil küllaltki paigas, mis edasi saab. Kui on õige aeg käes, siis teeme selle avalikuks," ütles Hurt poliitkorrektselt. Kas uus peatreener võiks olla näiteks tema ise? "See, mis ametlikult saab olema, selgub lähipäevil," vastas ta.

Kuidas on lood aga mängijatega? "Kõige rohkem on väravavahtide liin paigas, seal on meil olnud praegu rohkem valikut. Aga vaatame igasse liini mängijaid. Üldjoontes on suur pilt paigas ja mõned lahtised otsad tuleb üle vaadata."

Reeglina loodavad Premium liiga ülemise otsa klubid hooaegade vahel mõne mängija ka välismaale järgmist sammu tegema aidata. Nii ka Flora. "Soov on selles suunas mõni liigutus teha, aga midagi konkreetset praegu veel pole," ütles Hurt. "Kui nimesid ka välja tuua, siis [Martin] Millerit vaatame selles suunas. Tal oleks aeg see samm teha. Ühe-kahe mängija osas vaatame veel."

Aastaid Flora keskväljal teravust loonud Markus Poom siirdus kalendriaasta alguses Iirimaa kõrgliigasse Shamrock Roversisse. Sealveedetud aasta kulmineerus 24-aastase poolkaitsja jaoks meistritiitli ja kindla põhimeherolliga. Hooajapikkune laenuleping on nüüd aga lõppenud ning otsakorral on ka kontraht Floraga: mis saab Poomist edasi?

"Olukord on samuti lahtine. Nende huvi on, et ta kindlasti sinna jääks – selleks on vaja ka teatud rahalised tingimused tagada. Praegu pole seal veel konkreetset otsust," kommenteeris Hurt.

13 kommentaari

Calma7   •  
(176.46.116.***)
Kui see tähendab, et ta koondise juurest ära läheb siis jumala eest pangu allkiri alla ja edu uues ametis.
trk   •  
(46.131.19.***)
Norberti naasimine on ... nagu keskkooliaegsed kallimad täna. Kuna ma enam väga noor ei ole, siis omavahel öeldes, pilt ei ole kõige ilusam.
Flora mängis tema käe all (eriti lõpupoole) küllalt sarnaselt tänasele Eesti koondisele, väga raske oli aru saada, mis see plaan on. "Sööduliinide otsimine" oli väidetavalt.
ouroboros11   •  
(80.235.45.***)
Oleks eeldanud, et Indermitte saab võimaluse. Kui ei, siis läheb äkki Nõmmele?
ton666   •  
(213.35.139.***)
Kui Flora teeb liigutuse, et Indermitte asemel Hurt peatreeneriks. No siis on küll juhtkond täielikult mõistuse kaotanud.
Samuti sooviks siis õnnitleda Levadiat 2024 Meistritiitli puhul.
jaapstam   •  
(213.180.19.***)
Uus peatreener on Valeri Karpin.
IUdutuli   •  
(90.190.244.***)
Ženja ja Vasjaga lepingud pikendatud, Karpin oleks väga loogiline tõesti.
Pierre   •  
(82.131.36.***)
Hurt on pragmaatik. Selline inimtüüp ei sobi peatreeneriks või üldse mingiks treeneriks. Paberitöö jäägu tema pärusmaaks. Aga las panevad selle lolli etteotsa! Sest mehed on kord eesti jalgpallis rohkem või vähem pimedusega löödud.
Italy645   •  
(46.131.24.***)
Ei saa ka aru selle Norbeti inimtüübist. Tundub olevat maailma naba ja teised lollid. Miks läksid paljud Florast ära mõru maik suus, Lepistu, Ainsalu, Jürgenson, Frolov, nyyd Henn ja Kallaste + siis tartu poisid. Ei taha uskuda, et nendel kõigil nii sitt iseloom et ei saaks inimlikult räägitud. Kurjajuur võib olla Hurt ise, selline mulje jääb võhikule
Madis35   •  
(90.190.99.***)
Misasja. Kõigil lahkujatel oli lihtsalt s.tt iseloom ja spordidorektor on loomulikult puhas kui prillikivi!
Pange jah Hurt koondise etteotsa ja näete et seal saab veel hullemaks minna kui praegu.
Muda Liiga   •  
(91.129.99.***)
Jah Norberti siil on sama mis koondises, plaani pole. NH peaks olema jalgpallist väga kaugel. Pigem kabe sobiks talle.
Jälgija   •  
(46.131.58.***)
NH on ikka norm kloun küll. Tüüp ausalt mõtlebki, et tänu temale on tiitlid koju tulnud. Ennekõike peaks tänama treenerit ja mängijaid, kes on need tiitlid võitnud, mitte ebainimlikult ülbelt nad minema saatma. Mängijad lahkuvad aga üks suurspetsialist istub samal positsioonil edasi. Mees peaks tõsiselt mõtlema mingile teisele ametile aga senimaani kui kõrgemal ollakse rahul, siis ei ajendagi lahkuda.
Jack21   •  
(85.253.51.***)
To Jälgija:

Ma arvan,et tema teine amet on mõnes koolis kehalisekasvatuse õpetaja. Kuna õpetajate toas käib ka Matemaatika õpetaja kes annab % vastuseid sellest kui suur tõenäosus on ,et Hurdist kehalises asja oleks on suht 0-i lähedane. Seega koolid on välistanud endale klounide palkamise ja Hurdil ei ole muud valikut kui hiilata seal kus tema ümmber sama rumalad kes teda kuulavad.
KureVitsu   •  
(80.235.48.***)
Kehalisekasvatuse õpetajaks olemisel peab sul ikkagi mingisugune inimeste tunnetus ja suhtlusoskus olema. Hurt tundub nagu oleks lihtsalt külm bürokraat kellelt saab mingeid roboti-taolisi vastuseid küsimustele. Aga eks kui Perekonna jaoks oled hea sibi, siis on Eesti jalgpallis kõik võimalik. Floral joppab kui TOP 3 selle tegelase all järgmisel hooajal on.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK