Kas Roma abitreener kägistas pärast kaotust norralast? Glimt: nõuame, et UEFA teeks video avalikuks (0)

Mäng lõppes Bodös eriliste vahejuhtumiteta, kuid tagaruumides lõid hiljem kired lõkkele. Foto: Scanpix / EPA / Mats Torbergsen

Neljapäeva õhtul Norras peetud Konverentsiliiga veerandfinaal Bodö/Glimti ja AS Roma vahel lõppes inetult, kui hilisest väravast 1:2 kaotanud itaallased ei suutnud pettumust vaka all hoida ning klubide abitreenerite vahel leidis aset inetu vahejuhtum.

Glimti väitel ründas Roma 48-aastane väravavahtide treener Nuno Santos pärast mängu tunnelis kodumeeskonna 53-aastast abitreenerit Kjetil Knutsenit, haaras tal kaelast ja surus ta vastu seina. Roma, kes oli algul norralastele ette heitnud, et hoopis Knutsen läks Santosele esimesena kallale, esines seejärel avaldusega, kus kinnitati, et klubijuhid ja treeneritetiim viibisid kohaliku aja järgi kella kolmveerand üheni Aspmyra staadionil, et UEFA-le ja kohalikele võimudele toimunu kohta selgitusi anda.

Avalduses ei täpsustatud oma vaatenurka juhtunule, kuid rõhutati, et Roma on nii väljakul kui ka selle kõrval alati ausa mängu põhimõtteid ja spordimehelikkust au sees hoidnud. Bodö on seevastu kinnitanud, et nad pole UEFA esialgse reaktsiooniga rahul ning plaanivad Santose kohta politseisse ametliku kaebuse teha.

"Roma pommitab meediat valedega, et enda käitumist varjata. Glimt teab, et juhtunu on salvestatud videole ning oleme seda videot ka näinud. Sel videol on selgelt näha, kuidas Roma treeneritetiimi kuuluvad inimesed Knutsenit ründavad. Nõuame, et UEFA valduses olev video ka avalikkusele nähtavaks tehtaks," teatas klubi päev pärast mängu.

REKLAAM

Kuntsen ei eitanud, et vastas Santose rünnakule samuti agressiivselt, kuid märkis, et pidi seda enesekaitseks siiski tegema. Norralaste väitel käitus Roma väravavahtide treener juba mängu ajal agressiivselt, kuid katsed neljanda kohtuniku ja UEFA delegaadi tähelepanu sellele juhtida ei kandnud nende sõnul vilja.

Tegu pole esimese korraga, kui Jose Mourinho kaasmaalasest abitreener niisugustesse sekeldustesse satub. Kui Mourinho töötas veel Tottenhami juures, solvas Santos pärast ühte liigakohtumist kohtunikku ning sai 8000 naela suuruse rahatrahvi ja ühemängulise pingil viibimise keelu.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK