Kasvatajaklubi vastu väravat tähistanud Gussev: varem ei ole tähistanud, aga täna unustasin ära (0)

Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Nõmme Kalju alistas Premium liiga 23. voorus Tallinna Legioni 2:1 ja kindlustas tabelis kolmandat kohta. Kalju ründav poolkaitsja Maksim Gussev oli rahul realiseerimisega esimesel poolajal, aga märkis, et teisel poolajal ei tahtnud pallid sisse minna ja sellega on vaja tööd teha.

"Ilm on kuum, väljak on kuum, aga mis teha, Legionil olid samasugused tingimused ja pidime hakkama saama," kirjeldas Gussev palavuses mängimist. "Teame, et Legion on selline võistkond, kes oskab üllatada, aga tegime kodutöö ja realiseerisime oma võimalused ära. Teisel poolajal ei realiseerinud, tööd on vaja veel teha," jätkas ta.

Gussev lõi Legioni avavärava, kui sai Pavel Marinilt suurepärase söödu kaitseliini selja taha ja vajutas esimese puutega palli üle Ivans Baturinsi väravasse. "Väga hea sööt Marinilt. Lugesin olukorda hästi ja lõin," rääkis Gussev, kes skooris oma kasvatajaklubi vastu. "Ausalt öeldes ei olnud täna teistmoodi tunne, sest olen nii palju Legioni vastu mänginud. Täna tähistasin ka väravat, enne ei ole tähistanud, aga täna unustasin lihtsalt ära. Tavaline mäng minu jaoks."

Mida teha, et liigatabelis kolmandat kohta kaitsta? "Peame lihtsalt mängud võitma, ei tohi kaotada esikolmikule ja nii need tulemused tulevad," sõnas Gussev.

REKLAAM

Suvises üleminekuaknas Florast Legionisse laenatud Erko Jonne Tõugjas: "Pikk aeg on [viimasest Premium liiga mängust] möödas ja viimane Esiliiga mäng oli ka juuli lõppus. Paus venis pikale. Ilm tegi mängu raskeks, aga füüsise taha otseselt midagi ei jäänud."

Ta lisas ilmastikuolude kohta: "Praegu tallad kõrbevad. Esimene poolaeg ei olnud hullu ja joogipausid aitasid palju, aga teise poolaja lõpuks oli toss päris paljudel väljas ja tekkisid nii suured ruumid. Läks on raskeks, aga ilm oli mõlemale samasugune, selle taha ei saa pugeda."

Tõugjas on Legionis sisse elanud ja loodab ennast Premium liigas tõestada: "Praegu on hästi. Ma arvan, et läheb veel paremaks. Olen poolteist nädalat saanud meeskonnaga trenni teha, teine keel võtab harjumist, aga eks see lähebki ajaga paremaks. Siiamaani on kõik positiivne. Tahan aidata Legionil saavutada oma eesmärgid, tõusta tabelis, teenida võimalikult palju punkte. Isiklikus plaanis tahan nii endale kui ka teistele ennast Premium liigas tõestada."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK