Kauber siirdus kahe tiimikaaslase jälgedes suvepealinna (0)

Foto: vaprus.ee

Premium liiga hooajaks valmistuv Pärnu Vaprus teata, et esindusmeeskonna neljandaks talviseks täienduseks on ründaja Kevin Kauber.

26-aastane Kauber on jõudnud mängida jalgpalli juba nii Soomes, Sloveenias, Lätis kui ka Walesis, aga veetis viimased kolm aastat Paide Linnameeskonnas. Paraku jäi mitmete vigastuste tõttu seal tema saagiks vaid 36 mängu ja 6 väravat.

Sel talvel käis Kauber end näitamas FCI Levadiale, kus ta mängis pool hooaega ka 2016. aastal, kuid praegu jäi ta Eesti meisterklubi juures lepinguta. Nii viis tee lõpuks suvepealinna, kus teda ootavad ees Sander Sinilaid ja Martin Kase, kes samuti mõlemad Paidest Pärnusse siirdusid.

Lisaks on Vaprusega sel talvel liitunud ründav poolkaitsja Kristjan Kask Viljandi Tulevikust. Treeneritoolile asus aga lätlane Dmitrijs Kalašnikovs, kes juhendas eelmise hooaja lõpus Tartu Tammekat.

REKLAAM

"Kevin Kauberi näol on tegemist väga mitmekülgse mängijaga, kes suudab väljakul katta erinevaid positsioone. See annab peatreenerile juurde lisavõimalusi rünnakul ning tugevdab meie meeskonda üldiselt. Olen kindel, et Kevini töökus ning tahtejõud paistavad positiivselt silma ka meie fännidele," ütles Vapruse juhatuse liige Karl Palatu klubi kodulehele.

Kauber ise kommenteeris: "Usun, et suudan meeskonda tuua kogemust ning võitlusvaimu, et minna iga vastase vastu sirge seljaga. Enda tugevusteks pean aga ründajale omast head väravavaistu, töökust ning kiirust. Individuaalselt on tähtis lüüa väravaid ning aidata seeläbi meeskonnal teha hea hooaeg ning astuda tabelis samm ülespoole. Vapruse kodumängudel on alati olnud hea atmosfäär nii fännide kui väljaku osas, eriti kui meeskond suudab pakkuda head tulemust. Seega ootan fänne staadionile, et teha koos üks korralik hooaeg."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK