Kohtunike tegevuse suhtes rahulolematust üles näidanud Marko Savic: siin riigis panevad kõik rõhku ainult ühele klubile (5)

FCI Levadia peatreener Marko Savic. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Tallinna FCI Levadia serblasest peatreener Marko Savic avaldas Coolbeti dokumentaalsarja "Võidu nimel: FCI Levadia" teises episoodis nördimust Eesti kohtunike tegutsemisviisi üle.

"Sellepärast, et te toetate ühte klubi teiste arvelt, rohkem kui kedagi teist, mängitegi te San Marino tasemel," lajatas Savic. "Sellepärast te oletegi D-divisjonis! Sest siin riigis ei ole midagi muud kui üks klubi. Ja te teete kõik, et seda klubi aidata. Kõik - kohtunikud, jalgpalliliit, president. Kõik panevad rõhku ühele klubile."

"Ja seda tehakse teiste arvelt! Ning siis on neil küsimus, et miks me mängime D-divisjonis," jätkas Levadia loots. "Just sellepärast! Te mängite isegi madalamal kui D-divisjonis, kui niimoodi jätkate. Kes normaalne sellisesse riiki tööle tuleb, kui tingimused sellised on?"

Ühtlasi polnud Savic rahul neljanda kohtuniku tegutsemisega aprilli keskpaigas toimunud Levadia ja Nõmme Kalju vahelise kohtumise ajal. "See ei ole normaalne, et kohtunik minu küsimusele niimoodi vastab," leidis Savic. "Ma küsisin talt, et miks ta ei andnud viga. Tema vastas, et see ei ole naiste jalgpall, vaid meeste oma. Neljas kohtunik lihtsalt naeris mulle näkku. Kas sellise suhtumisega sa räägidki ühe suure klubi peatreeneriga? Mina ei karjunud tema peale, ma rääkisin täiesti tavaliselt."

REKLAAM

5 kommentaari

Richard Kolga   •  
(146.255.183.***)
Kogu aeg ei olegi kohtuniku otsused sinu poole kaldu, nii lihtsalt on!
vigastus   •  
(87.119.178.***)
savici tavalist rääkimist on teada küll. ta on tekitanud endale ebasümpaatse kuvandi kohtunike jaoks ning sellest on raske lahti saada
Martin Lavrov   •  
(176.46.27.***)
See kohtunike hala väsitab ja tüütab korralikult, kui ma üldse oleks nõus, et kohtunikud nõrgad siis just suurte võistkondade pinkide talitsemises ma näen probleem...küll on kusagil luu väljas ja siis muidu palju emotsioone, paar punast iga mäng ja hooaeg on kaitstud provokaatoritest...see on meeste mäng emotsioonid hoiame sisse ja välja näitame oskusi. Varsti nutame iga mängu eel ja järel nagu kiievi dünamo!
ton666   •  
(90.190.180.***)
Mingu minema siis oma kolmanda maailma riiki tagasi kui kõik nii jube
stranglers   •  
(176.46.102.***)
Täiesti õige kriitika Savicilt, teenib ju kogu Eesti jalgpallielu Flora huve: liit, rahastus, kohtunikeni välja. Ainult et Flora ja Pohlak ei saa kahjuks aru, et nõrk jalgpalliriik ja madala tasemega liiga ei teeni Flora huve, neid teeks tegelikult paremaks see, kui oleks aus mäng ja konkurents, mitte see, kui Tallinna Kalevilt jt nõrgematelt nende vastu väravaid ära võetakse, või kui Flora saab igas mängus penalti, ükskõik kas õigustatud või mitte.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK