Kohtusaaga lõpp: Greenwoodi vastu esitatud süüdistused vägistamiskatses ja kallaletungis tühistati (lisatud Greenwoodi ja klubi avaldus) (7)

Mason Greenwood. Foto: Scanpix / Lindsey Parnaby / AFP

Manchester Unitedi jalgpalluri Mason Greenwoodi vastu esitatud süüdistused vägistamiskatses ja kallaletungis on tühistatud, vahendab BBC.

21-aastane Greenwood arreteeriti eelmise aasta jaanuaris, kui tema toonane tüdruksõber avaldas internetis fotod, videod ja helisalvestised sellest, kuidas ääreründaja sundis teda vahekorda ja ründas teda. Greenwoodile esitati süüdistused vägistamiskatses, inimese suhtes sunniviisilises ja kontrollivas käitumises ning kehavigastuste tekitamises.

Nüüd teatas riigiprokuratuur, et süüdistused tühistati pärast seda, kui peamised tunnistajad loobusid protsessis osalemast. "Võtmetunnistajate tagasiastumine ja päevavalgele tulnud uus materjal tähendavad seda, et süüdistusteks polnud enam alust. Seetõttu on meil kohustus kohtuasi lõpetada," ütles pressiesindaja.

Greenwood teatas otsuse järel: "Tunnen kergendust, et see on läbi. Tahan tänada oma perekonda, lähedasi ja sõpru, kes mind toetasid. Hetkel ma rohkem kommentaare ei jaga," vahendab BBC.

REKLAAM

Süüdistuste tühistamise valguses tegi ka Manchester United avalduse. "Manchester United arvestab riigiprokuratuuri otsusega, mille kohaselt kõik süüdistused Mason Greenwoodi osas on tühistatud. Enne järgmiste sammude tegemist viib klubi läbi omapoolse uurimise. Kommentaare jagame pärast protsessi," kirjutab United oma kodulehel.

Greenwood mängis viimati Manchester Unitedi eest 22. jaanuaril 2022. aastal Inglismaa kõrgliigas West Ham Unitedi vastu. Kokku on ta Manchester Unitedi esindusmeeskonnas mänginud kõikide sarjade peale 129 kohtumist ja löönud 35 väravat.

7 kommentaari

cyrusvk   •  
(88.196.92.***)
Ma ei tea seda mängijat, aga kas keegi kunagi vastutama ka hakkab alusetute süüdistuste eest. Või ongi normaalne, et kellegi alusetute süüdistuste tõttu ei saa noormees terve aasta end vormis hoida ja karjäär saab samuti tagasilöögi. Seda juttu saaks üldistada kõikidele juhtumitele, kus erinevatel elualadel pahatihti alusetult inimeste karjääre lõhutakse ja keegi ei vastuta.
MNa   •  
(195.80.110.***)
to cyrusvk

No süütu kannataja Greenwood 99% tõen ei ole. Olid ju meedias isegi heliklipid kus mees lärmas/ahistas/ähvardas kodus naist. Ja mitte niisama "sa oled loll l.its" vaid ikka rämedamalt. Küllap maksti seal ohver ilusti kinni vms.
käbi   •  
(91.129.111.***)
To cyrusvk Eks siis peksis mõlemad vms aga Greenwoodil on alati õigus tsiviilhagi ju teha ja kui see naine, midagi väga valesti tegi või valetunnistus oli, siis ikka võetakse ette. Et kõik asjad on olemas nii et mingit huinamuinat ajada pole mõtet. Vâhem Andrew tate i siia maailma...
Wingback   •  
(213.180.19.***)
Me ei saagi teada, kas oli aluseta süüdistus või pisteti süüdistajale raha kurku, et too vait oleks ja loobuks süüdistustest. Mõlemad on kehvad variandid.
Kabajansik   •  
(46.131.32.***)
Kui olid fake pildid, videod ja voiceid, siis võiks ju naise nüüd kinni panna. Ilmselgelt seda ju ei juhtu. Visati terve naise family rahapakiga uimaseks ja korras. Õnneks fännid ei unusta ja näeme Masonit League Twos sügamas vms
Lamemaalane   •  
(46.131.42.***)
Raha võim, seadused ei kehti kõigile üheselt
Kane   •  
(91.129.96.***)
Kahju kuna ma ise nägin temas mängijana nii palju Rooney-likkust.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK