Koljatid langevad üksteise järel: St. Pauli lõi ka Dortmundi auti (0)

Saksamaa karikavõistluste veerandfinaalides ei mängi sel aastal ei Müncheni Bayern ega Dortmundi Borussia. Kui Bayern sai juba oktoobris hävitava 0:5 kaotuse Borussia Mönchengladbachilt, siis Dortmund kaotas nüüd võõrsil 1:2 St. Paulile.

Esiliiga liider St. Pauli asus juba esimesel poolajal 2:0 juhtima, kui skoori avas Etienne Amenyido ning enne vaheaega suunas Axel Witsel tsenderduse oma väravasse. Pool tundi enne lõppu skooris Dortmund penaltist, kui Mats Hummelsi sööt tabas kaitsja lahtist kätt ning Erling Braut Haaland oli 11-meetri punktilt kindel. Enamaks külalised aga suutelised ei olnud.

St. Pauli vägitegu sündis vaid loetud tunnid pärast seda, kui nende linnanaaber HSV oli auti löönud veel ühe kõrgliigaklubi. FC Kölnil õnnestus küll mäng HSV-ga tänu lisaaja lisaminutite penaltile viigistada, kuid järgnenud penaltiseerias võidutses ikkagi esiliigaklubi.

Ainsa kõrgliigaklubina pääses täna edasi Bochum, kes alistas Bundesliga meeskondade duellis Mainzi. Neljandaks tänaseks edasipääsejaks oli jällegi esiliigas palliv Karlsruhe, kes alistas tugevuselt kolmandas liigas palliva 1860 Müncheni.

Kolmapäeval ootavad ees ülejäänud neli 1/8-finaali, kui muuhulgas kohtuvad Berliini derbis Hertha ja Union ning teises Bundesliga klubide duellis lähevad vastamisi Hoffenheim ja Freiburg. Mönchengladbach külastab Hannoveri ning Leipzig võõrustab Hansa Rostocki - need duellid peavad otsustama, kas kaheksa parima sekka jõuab rohkem klubisid kõrgliigast või esiliigast.

1860 München - Karlsruhe  0:1 (0:0)