Kübaratriki teinud Saag: väga hea tunne on (Lipp: esimene poolaeg oli väga rabe) (0)

Tänases Lõuna-Eesti derbis kolm väravat löönud Kaimar Saag sõnas mängujärgselt Soccernet.ee-le antud intervjuus, et tunne on hea ning kuna ilm ei olnud nii palav, siis mängijatel jagus rohkem energiat.

Mängujärgselt oli Saagil naeratus suul ning kübaratriki teinud ründaja pakatas rahulolust. "Väga hea tunne on. Võib öelda, et juba algusest meil läks hästi - tempo oli peal. Täna polnud nii palav ja energiat oli rohkem," sõnas Tuleviku legend.

"Esimene poolaeg suutsime lõpus 3:1 lüüa ja see tõmbas selliseks teistsuguseks mänguks, sest me venitasime aega, et seisu hoida ning teise poolaja hoidsime ka ära."

Tammeka tegi kaitsefaasis väga palju eksimusi, mille Tulevik ära karistas. "Ma ei ütleks, et see ei olnud omaette taktika, vaid jalgpallur peab sellisteks asjadeks valmis olema ja täna kõik toimis."

Viljandi Tuleviku tipuründaja andis märku, et tippvormis ta on ning alati üritab olla. "Ja-jah, tippvormis üritad alati olla," lõpetas Saag lõbusalt.

Tartu Tammeka eest debüüdi teinud ning ka värava löönud Marko Lipp sõnas mängujärgselt: "Minu löödud väravast suurt tolku polnud, kui juba viis oli taga."

Tammeka mängule keskkaitsja hinnet panema ei hakanud, kuid oli väga kriitiline esimese poolaja suhtes. "Hinnet ma ei annaks, sest esimene poolaeg oli väga rabe - kaotasime duellid ja teised pallid ning sealt nende väravad ka tulid. Nii välditavad asjad," nentis Levadiast laenul olev Lipp.

Lipp pidi põlvevigastuse tõttu puuduma mitu kuud ning täna oli ta esimene mäng peale vigastuspausi, kuid tervislik seisund on mängijal hea ning tõdes, et kui vaja, siis on ta ka 90 minuti vormis. "Kui vaja, siis ikka. Põlv ja tervis on korras," lõpetas Lipp.