Kuressaare viiendaks tüürinud Kožuhhovski pikendas lepingut: jutte oli ka teiste klubidega (1)

Roman Kožuhhovski jätkab Kuressaare tüüri juures. Foto: Katariina Peetson

Viimased kolm hooaega FC Kuressaare esindusmeeskonna peatreeneriks olnud Roman Kožuhhovski pikendas klubiga lepingut veel kahe aasta võrra, teatas Kuressaare oma kodulehe vahendusel.

"Kuna tundub, et see tee, mis me oleme valinud ja plaaninud kuidas edasi minna on meil Romaniga ühine, siis on klubil usaldus tema vastu olemas," rääkis FC Kuressaare president Priit Penu, lisades, et kuna mõlemal poolel oli huvi olemas, siis tuli lepingu näol leida kuldne kesktee.

"Igale treenerile on oluline usaldus klubi ja juhtkonna poolt," märkis Kožuhhovski. "Nägin juhtkonnas soovi jätkata samas rütmis nagu me oleme seda viimased kolm aastat teinud. Näen ja tunnen, et meeskond tegi suure sammu edasi, mängijad said paremaks ja klubi pani juurde. Tunnen end Kures oma inimesena, nende aastate jooksul pole kordagi olnud olukorda, kus keegi poleks mind toetanud. Ma ei jõua kõiki inimesi nimetada, kuid just nemad mõjutasid minu valikut."

Kožuhhovski ei varjanud, et juttude tasemel oli kontakte ka teiste klubidega. "Olen kindel, et minu tööpõhimõtetega tulen toime igas klubis," oli ta enesekindel. "Kõige suuremat huvi ilmutas ikkagi Kuressaare. Nüüd on leping olemas ja läheme ühiselt edasi ning siin on minu isiklikud ambitsioonid tagaplaanil."

REKLAAM

Konkreetsetest eesmärkidest järgmisteks hooaegadeks ei soovinud Roman Kožuhhovski veel rääkida. "Iga aastaga peame tugevamaks saama," märkis ta. "Püüame võtta sellest aastast maksimumi, siis võtame hooaja kokku ja seame uued plaanid, aga sihid peavad olema ambitsioonikad."

Ka Penu ei soovinud seatud eesmärkidest konkreetselt rääkida, kuid märkis, et kindlasti peaks meeskond mängima Premium liiga ülemises pooles. "Oluline on ka arendada mängijaid," lausus ta. "Meie olemasolevatele mängijatele Roman treenerina meeldib ja sobib. Koos on saavutatud palju ning nüüd soovime seda sümbioosi hoida ja edasi arendada."

Senisele kolmele hooajale hinnangut andes on Kožuhhovski kõige enam rahul meeskonna arenguga. "Oleme näidanud, et suudame ja oskame oma mängus juurde panna nii üksikult, kui kogu meeskonna ja klubina. Oleme tõestanud endale, et oleme konkurentsivõimelised ja samamoodi tuleb jätkata," lausus ta.

Muidugi ei ole kõik asjad õnnestunud ja parandamisruumi on palju. "Ükski treener ei saa kunagi olla rahul ja alati on asju, mida parandada. Pärast hooaja lõppu vaatame need momendid üle ja kindlasti leiame mille kallal tööd teha," tõdes peatreener. 

1 kommentaar

Raido Raido   •  
(87.119.186.***)
Tubli,et Levadiasse ei läinud :)

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK