Laabus: kaks väravat lasta on ikkagi natukene liiga palju (Laht: pingutus peab vileni maksimaalne olema) (0)

Reio Laabus (sinises taga vasakul) palli noolimas. Foto: Allan Mehik
Tartu JK Tammeka keskpoolkaitsja Reio Laabus nentis FC Kuressaare ja Tartu JK Tammeka vahelise kohtumise järel, et tänase tulemusega ei saa kokkuvõttes rahule jääda.

Laabus sõnas, et mängust jääb sisse mõru maik. "Loomulikult on hea, et vähemalt viigiväravagi löödud saime, aga eks me tulime siia ikka kolme punkti mõtetega. Kahetised tunded on, aga kokkuvõttes oleks võinud ikkagi natukene paremini minna. Samas positiivset oli ka: kui jääda lõpus kaotusseisu ja lüüa ikkagi ise vastu, siis peab ka mingisugune rahulolu sees olema."

Pikka aega tartlasi esindanud pallur tõdes, et väga palju oli kinni tahtejõus. "Oli teada, et läheb kõvaks võitluseks, kuna väljaku mõõtmed on väiksemad ja pikka palli mängiti ka omajagu. Eks sellised kohtumised otsustab tavaliselt tahtejõu suurus, et kes rohkem võitleb ja tahab, see on ka edukam. Täna aga jäime selles osas võrdseks."

Päris mängu alguses löödud väravate ja alles täitsa kohtumise lõpus teistkordselt skooritud tabamuste kohta nentis Laabus, et vutimängus võibki kõike juhtuda. "Jalgpallis lihtsalt läheb vahepeal niimoodi. Loomulikult on hea, et mõlemal korral pärast kaotusseisu jäämist suutsime nii kiiresti reageerida, aga kaks väravat lasta on ikkagi natukene liiga palju."

Järelejäänud hooaja kohta sõna keskväljamängija, et põhieesmärk on igale vastasele tuul alla teha. "Läheme kõigile mängudele vastu võidumõtetega ja tabelit ei vaata. Kokkuvõttes ei ole enam väga vahet, kas positsiooniks on kaheksas või seitsmes koht. Samas ei saa ka meie siht muutuda, milleks on teenida parasjagu käivast matšist kolm punkti."

REKLAAM

FC Kuressaare poolkaitsja Sander Laht sõnas, et mängu tulemus jääb ikkagi kripeldama. "Praegused emotsioonid on jube kehvad. Kahju et olukorras, kus putsa jalast astutakse, viletörtsu ei tule, aga samas iga võitlus keskväljal on viga. Sellest olenemata peame oma mängu mängima ja täna jäi ikkagi puudu. Mõru maik on suus."

Kohtunikebrigaadi tänase tegevusega ei jäänud saarlaste mängumees kuigi rahule. "Arvan, et päris iga asi ei oleks mängu peatamist väärinud. Kohe, kui kuskil mingi kisa oli, kõlas ka vile ja oli jälle paus. Aga olgu, ei taha kohtunike teemal niimoodi pikalt rääkida. Teise värava olukorras oleksime pidanud ise palli minema lööma ja need järelejäänud minutid vastu pidama."

Ta jätkas mängu teemal. "Jäime lõpus ikka natukene pehmeks ning eriti just seal viimase värava olukorras. Kokkuvõttes oli 2:2 ehk isegi aus tulemus. Korralik võitlus oli terve mäng ning võib öelda, et seega oli ka viik õiglane. Samas lõppu ei saa ikkagi niimoodi käest lasta. Pingutus peab vileni maksimaalne olema, sest enne seda pole miski kindel. Täna me aga niimoodi ei suutnud."

Saarlaste õhkkonnaga pole Lahe sõnul mingit muret. "Emotsiooniga meil probleeme ei ole. Kui oleme koos ikkagi senisest parima hooaja teinud, siis vurtsust kindlasti puudust ei tule. Mängime lõpuni samamoodi, võtame mänge ükshaaval ja samamoodi peame tähtsaks ka karikasarja, oktoobri keskel on ka seal oluline kohtumine ees. Paneme täiega edasi ja vaatame, mis hooaja lõpuks koos on."

"Ütleme, et praegu on meil tõesti kõik päris hästi. Käimasolev nädal pakkus mitmeid häid emotsioone. Loodame, et seda kõike head jagub piisavalt siia oktoobri- ja novembrikuu algusesse ka," lõpetas mees positiivsel noodil, viidates eelkõige peatreener Roman Kožuhhovski lepingupikendusele ja perelisa saanud Moorits Veeringule.

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK