Läbi valu mänginud Pandev: nüüd on tõesti kõik, Goranil pole koondisele rohkem midagi anda (lahkub ka peatreener) (0)

Goran Pandev sai enne kohtumist hollandlastelt 122. ja viimase koondisemängu puhul nimelise särgi. Foto: Scanpix / AFP / Koen van Weel

EM-il Põhja-Makedoonia eest viimase koondisemängu pidanud ja aplausiga platsilt ära saadetud Goran Pandev tunnistas, et tuli viimaseks jäänud kohtumises platsile poolvigastatuna.

"Tunded möllasid algusest peale. Ma polnud päris terve, mängisin läbi valu ja süstide toel, tahtmine lõpuvileni väljakul olla oli meeletu. Tahan tänada treenerit, meeskonnakaaslasi ja kõiki, kes on viimased 20 päeva meiega olnud. Need päevad ei lähe iial meelest!" sõnas Pandev.

Ründajalt uuriti, kas ta ei sooviks siiski sügisel rahvast täis Skopje staadionil Saksamaa vastu peetavas mängus oma viimast sõna öelda, kuid Pandev kinnitas, et ei tagane antud lahkumislubadusest. "Ausalt öeldes ei näe ma, mida mul oleks veel rahvuskoondisele anda. Olen niigi juba kõik andnud, kogu südame väljakule jätnud. Goranil pole rohkem enam midagi pakkuda. Las uus põlvkond võtab nüüd üle. Need poisid on valmis, nad vajavad vaid natuke kogemusi. Usun, et järgmine põlvkond toob Põhja-Makedooniale veel palju rõõmu," arvas Pandev.

Ka Põhja-Makedoonia peatreener Igor Angelovski kinnitas, et tegu oli tema viimase mänguga koondise tüüri juures. "Mu leping lõpeb 31. juulil. On olnud au sellist meeskonda EM-finaalturniiril juhendada. Tahtsime muidugi paremaid tulemusi, aga keegi ei pea pettunud olema, sest tegu oli meie debüüdiga nii suurel laval. Samuti on mul olnud au töötada koos Goran Pandeviga, kes on oma professionaalsusega kõigi mängijate jaoks lati väga kõrgele seadnud."

REKLAAM

Hollandi peatreener Frank de Boer märkis, et ei jäänud võidust hoolimata hoolealustega täielikult rahule. "Ütlesin avapoolaja järel, et peame paremini tegutsema. Keskendumine kippus kohati kaduma ja poolkaitsjad ei suutnud üksteist leida. Rõhutasin, et enne peab kaitses asjad korras hoidma, kui peaksime palli kaotama, alles siis saab rünnakule tormata."

Juhendaja rõhutas, et Wout Weghorsti algkoosseisus Donyell Maleniga asendamine ei tähenda, nagu oleks Weghorst eelmistes mängudes halvasti tegutsenud. "Peatreenerina pean arvestama, millisel moel meie vastane tegutseb. Teadsin, et Memphis ja Donyell klapivad hästi ning nad tõestasidki seda."

Kaks väravat löönud Georginio Wijnaldum soovis mängu parima auhinda kaaslastele sokutada: "Kui aus olla, mängisid Frenkie de Jong ja Memphis täna minust paremini. Oskasin lihtsalt kaks korda õigel ajal õiges kohas olla. Ent me tahtsimegi kõik kolm alagrupimängu võita ja see eesmärk sai täidetud."

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK