Legia peatreener: palju sõltub sellest, mida Konstantin Vassiljev korda saadab (0)

Foto: Varssavi Legia kodulehekülg legia.com

Homme kohtuvad Meistrite liiga kvalifikatsiooni teises ringis omavahel poolakate Varssavi Legia ning Eesti meister FC Flora. Legia peatreener Czeslaw Michniewicz tõdes mängueelsel pressikonverentsil, et Poola Superkarika kaotus oli valus, kuid nüüd keskendutakse Euroopale.

Varssavi Legial on mõned mängijad laatsaretis. "Charek Mishta ja Yasur Yakshibajev ei osale homses mängus. Eile treeningult lahkunud Mattias Johanssoni osalemine on ka veel küsimärgi all. Eilselt treeningult puudus ka Andre Martins, kuid talle oli puhkus ette määratud," sõnas poolakate peatreener.

Legia saatis reedel toimunud Pärnu Vapruse ja FC Flora mängule skaudi, kuid täielikku informatsiooni sealt ei saadud. "Flora mängul, kuhu me oma skaudi saatsime, puudusid üheksa põhimängijat üheteistkümnest. Meeskonna ettevalmistus põhineb eelmistel Flora kohtumistel ja eelmise hooaja mängul Zagrebi Dinamoga. Muidugi analüüsisime ka liigamänge, kuid enamikes mängudes Flora domineerib, mängib vabalt palliga ja lööb palju väravaid. Ma arvan, et see ei ole mängupilt, mida me homme näeme."

Meistrite liiga esimeses eelringis kohtusid poolakad norralaste Bodö/Glimtiga ning alistasid kahe mängu kokkuvõttes norrakad 5:2. "Võrreldes Bodö/Glimtiga on Floral rohkem rahvusvahelisi kogemusi - nad mängivad regulaarselt Euroopas ja mängijad kuuluvad Eesti koondisesse," kiitis Michniewicz florakaid.

REKLAAM

"Flora improviseerib väljakul palju ning rõhub üks-ühe duellidele. Me austame Florat, kuid meil on oma plaan ja tahame mängida oma reeglite järgi. See tuleb täiesti erinev mäng, mis meil Bodö/Glimtiga oli ning palju sõltub sellest, mida Konstantin Vassiljev ja teised mängijad väljakul korda saadavad."

Laupäeval mängis Varssavi Legia Poola Superkarikafinaalis, kus nad pidid penaltitega alla vanduma Czestochowa Rakowi meeskonnale."Me tahtsime Poola Superkarikat võita väga, kuid ei õnnestunud. Peale mängu ütlesime teineteisele, et see jäägu eelmisesse hooaega ning nüüd keskendume oma tulevikule Euroopas," sõnas Michniewicz entusiastlikult.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK