Levadia leidis ootamatult lahkunud Bajenkole kiirelt asendaja, kuid tegu pole keskkaitsjaga (kontrollmängus võideti Tulevikku) (1)

Marko Putincanin. Foto: FCI Levadia

Äsja ootamatult keskkaitsjast Volodõmõr Bajenkost ilma jäänud FCI Levadia andis teada, et nendega liitus 33-aastane Serbia keskpoolkaitsja Marko Putincanin, kes sõlmis klubiga töölepingu kuni 2022. aasta lõpuni.

33-aastane Putincanin on varem mänginud erinevates Serbia klubides, samuti Albaanias, Kasahstanis ja Sloveenias. Viimati esindas ta Usbekistani meistriliiga meeskonda Navbahor Namangan, kus sai kirja kaheksa kohtumist.

"Olen Eestisse tuleku ja FCI Levadiaga liitumise üle väga rõõmus, tunnen end suurepäraselt! Kõik meeskonnakaaslased on väga sõbralikud ja avatud, mind võeti koheselt omaks. Olen Eesti jalgpalli kohta häid sõnu kuulnud, siinne hea tase üllatas mind positiivselt. Mul on suur au FCI Levadiaga liituda ning aidata meeskonnal liikuda püstitatud eesmärkide täitmise suunas," ütles Putincanin klubi pressiteate vahendusel.

"Saime Marko näol väärt täienduse väga kogenud ja heal tasemel keskpoolkaitsja näol. Meeskonna hetkeseisu analüüsides jõudsime järeldusele, et vajame keskväljale mängijat, kes suudab nii mängu ehitada kui vajadusel tagapool mängida ja kaitsetööd teha ning Marko vastab täpselt nendele nõudmistele. Marko lisandumine tõstab veelgi meeskonnasisest konkurentsi ning kuna Bogdan Vaštšuk ei saa mängukeelu tõttu osaleda UEFA Konverentsiliiga mängudes Gibraltari klubiga, siis annab uue mängija tulek treeneritele olulise lisakäigu," ütles FCI Levadia spordidirektor Sergei Pareiko.

REKLAAM

Putincanin registreeritakse FCI Levadia meeskonda 1. juulil suvise mängijate üleminekuteakna avanedes.

Levadia viibib praegu Pärnus treeninglaagris, mille käigus alistati täna skooriga 3:1 Viljandi Tulevik. Levadia väravad lõid Rasmus Peetson, Karl Rudolf Õigus ja Brent Lepistu, Tuleviku tabamuse autor oli Herol Riiberg. Levadia jätkab Premium liiga kohtumisi 26. juunil kodus FC Kuressaare vastu, Tulevik on juba 21. juunil vastamisi Pärnu Vaprusega.

SEOTUD LOOD
1 kommentaar

käbi   •  
(37.157.119.***)
ehk siis Lepistu, kes nii väga ise tahtis ja kurdeti miks pole koondises, langeb levadias ka nüüd soosingust.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK