Maardu treener: mängisime 15 mängija vastu, aga näitasime iseloomu (Kuresoo: võinuks ka teistpidi minna) (1)

Mark Kolk. Foto: Soccernet.ee

Maardu Linnameeskonna abitreener Mark Kolk leidis pärast rasket 2:1 võitu FC Elva üle, et kohtunike otsused soosisid vastasmeeskonda. Samuti tunnistas ta, et klubi tabanud kihlveoskandaal muudab nende jaoks olukorra keeruliseks, aga viimastes mängudes on suudetud iseloomu näidata ja võidupunktid kätte saada.

"Momendid olid meil mõlemal poolajal, aga me lihtsalt ei realiseerinud neid," oli Kolk oma tiimiga üldiselt rahul. Kohtunikega aga mitte: "Mäng läks emotsionaalseks ja on väga raske, kui sinu vastu mängivad 15 mängijat - Elva ja kohtunikud. Liigselt vigu oli."

"Näiteks kui [Roman] Sobtšenkole näidati kollast kaarti selle eest, et ta läks otse jalaga, siis teisel poolajal tehti meie vastu kaks sellist viga järjest ja neid ei vilistatud. Kohtunikutööd ei tohi muidugi nii kommenteerida, kõik teevad oma tööd, aga nii jäi silma," lisas Kolk.

Maardu rebis tabeli tipus Tallinna Kalevist kahe enampeetud mängu hinnaga nelja punkti kaugusele. "Meie eesmärgiks on muidugi tiitel kätte saada ja Premium liigasse tagasi jõuda. Meie poisid olid täna väga tublid, et nad näitasid iseloomu, millega me saame oma eesmärke saavutada," lausus Kolk. "Tuleb veel üks mäng Kaleviga novembris ja ma arvan, et see otsustab, kes tiitli võidab."

REKLAAM

Kihlveoskandaaliga seonduvat ei soovinud Kolk üldse kommenteerida, kuid ta tunnistas, et see muudab meeskonna olukorra raskemaks. "Keeruline on, aga täna ja eelmises mängus me näitasime oma iseloomu," sõnas ta.

Isolatsioonis viibiva Veiko Haani puudumisel täitis Elva treenerikohuseid Jürgen Kuresoo. "Olles nii palju aastaid mängijana suures jalgpallis olnud ja ka treenerina duubelvõistkonnaga, siis suurt ärevust ei ole ja ma arvan, et saan enam-vähem hakkama," ütles ta. "Poolajal rääkisime peatreeneriga asjad üle, et mida tema näeb ja mida mina platsi kõrvalt näen. Meie  mõtted suures plaanis ühtisid."

Elva oli lähedal üllatusele, kuid mängupildiga Kuresoo päris rahule ei jäänud. "Eks ta ikka ole valus. Meil pole viimasel ajal Maardu vastu eriti hästi läinud ja täna oli ka alguses ikkagi õnne, mitu korda latid kolisesid, aga püsisime mängus, võitlesime kõvasti. Muidugi sellest Maardu võiduväravast on kahju," rääkis ta.

"Kõrvalt tundus, et parandamisruumi on kõvasti. Mängupilt oli üpriski rabe täna, heast voolavast jalgpallist oli asi kaugel. Võitlust oli. Ma ei ütleks, et me domineerisime teist poolaega, aga meil olid omad momendid ja paremal päeval kukuvad need pallid sisse nagu see Jasperi (Reilson - toim.) löök, mis [Vitali] Teleši näppude kaudu latti kukkus. Paremal päeval võinuks teistpidi minna."

Tööpäeva õhtul teise Eesti otsa sõitmine meeskonna jaoks probleeme ei valmista. "Eks me oleme juba aastaid Esiliigas mänginud ja see graafik on üsna sarnane olnud. Nagu nägite, meil oli täna 18 mängijat kohal. Poisid on tublid ja seda probleemi ei ole, et me meeskonda kokku ei saaks," kiitis Kuresoo.

Täispikad intervjuud:

SEOTUD MÄNGUD
1 kommentaar

MR11   •  
(146.255.180.***)
Turi puhul poleks esimene kord kui Eestlaste meeskonda venelaste omale eelistab !

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
EM-EELVAATED

F-grupp:

E-grupp:

D-grupp:

C-grupp:

B-grupp:

A-grupp:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK