Marseille sai esimese kaotuse ja lasi Lensil endast mööduda (0)

Dimitri Payet lõi oma 600. klubimängus kaks väravat, aga nendest jäi Lensi vastu väheks. Foto: Scanpix / Eric Gaillard / Reuters

Marseille sai Prantsusmaa kõrgliiga kaheksandas voorus esimese kaotuse, jäädes koduväljakul alla Lensile 2:3. Lens tõusis tänu võidule tabelis Marseille'ist mööda, teisele kohale.

Külalised läksid Florian Sotoca penaltist ning Przemyslaw Frankowski ilusast väravast (murdis end karistusala nurka löögile ja saatis palli tagumisse ristnurka) 2:0 juhtima.

Marseille jõudis vaheajaks tänu Dimitri Payetile 2:2 viigiseisuni. Oma klubikarjääri 600. mängu pidanud Payet skooris nii otse karistuslöögist kui ka penaltist.

Otsustavaks sai Lensi vahetusmehe Wesley Saidi pealöök 71. minutil. Said on nüüd skoorinud Prantsusmaa kõrgliigas nelja erineva klubi eest (varem oli tal värav kirjas Rennesi, Dijoni ja Toulouse'i särgis).

Liider PSG alistas Montpellieri 2:0 ja jätkab täiseduga. Gana Gueye saatis pommlöögi lati alla ning 88. minutil sisse vahetatud Julian Draxler jõudis napi mänguajaga lõppsseisu vormistada.