Matikainen võidust Läti üle ja Balti turniirist: tööd on veel palju, aga üldpildiga olen rahul (2)

 Foto: Brit Maria Tael

Eesti naiste koondise peatreener Jarmo Matikainen avaldas pärast 4:1 võitu lätlannade üle rahulolu, kuid toonitas, et töö vajab veel tegemist.

"Fääri saartega oli meil hea mäng, aga me ei suutnud seda võita. Võtsime sellest mängust kaasa ainult positiivse. Tahtsime uuesti näidata, et suudame hästi mängida. Teadsime, et Läti on tugev vastane ja nad näitasid seda kogu mängu vältel," sõnas Matikainen.

"Esimesel poolajal oli meil palju võimalusi, mis meil on olnud ka varasemates mängudes, kuid täna realiseerisime need võimalused. See on samm õiges suunas ja selle üle on mul ainult hea meel," rõõmustas Matikainen.

Teist poolaega kommenteeris peatreener: "Alati ei ole nii, et sa annad initsiatiivi ära, vaid vastased võtavad selle. Teisel poolajal tõid lätlannad vahetusest hea ründaja, kes tekitas palju teravust, aga mulle meeldis, et meie mängijad olid lõpuni keskendunud."

REKLAAM

"Tööd on veel palju, mis vajab tegemist. Balti turniiriga saab rahule jääda, mängisime kaks head mängu, esimeses viigistasime ja kaotasime penaltitega ning teise võitsime. Vaadates eesootavaid mänge Walesi, Sloveenia ja Prantsusmaaga, siis peame tegema veel tugevasti tööd, et olla nendeks mängudeks valmis," sõnas Matikainen lootustandvalt.

Tänases mängus oma A-koondise debüüdi teinud Teisi Toomsalu ja Paula Maria Mengeli kohta sõnas Matikainen: "Debütandid on olnud väga tublid, nad on teinud väga palju tööd trennides. Väga hea, et saime need mänguminutid neile anda hetkel. Nad näitasid, et nad väärivad oma kohta selles võistkonnas."

Eesti naiste koondist ootavad septembris ees MM-valikmängud Walesi ja Sloveenia vastu.

SEOTUD LOOD
2 kommentaari

Jaak   •  
(85.253.227.***)
Tublid tüdrukud! Aga muidugi “lõpuni keskendunud” on just see üks asi mille kallal norida. Kuidas suudeti see pennal lätile korraldada ja tõrjutud pendla järel ikka pall omale väravasse imeda oli muidugi õpiku näide mitte lõouni keskendumisest.
Pierre   •  
(82.131.78.***)
-> Jaagule: tõsi jah! See just, et nad selle pendla järgselt midagi keegi aru ei saanud, oli täielik amatörism. Igal tasandil.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK