Müstilisest vigastusest paranenud Tammik tõmbas taas selga Flora särgi (0)

Viimati kandis Tammik Flora särki 2018. aastal. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Eelmise hooaja kaks Eesti parimat naiskonda ehk FC Flora ja Tallinna Kalev leppisid omavahel Taliturniiril 2:2 viiki.

Flora eest tegi täna oma esimese kohtumise Lisette Tammik, kes mulluse aasta teise poole Hispaania kõrgliigas Santa Teresa ridades veetis, aga seal müstilise vigastuse tõttu lepingu lõpetas. Sel aastal on ta end ravinud Eestis ja treeninud Flora juures, kelle särgi nüüd esimest korda kontrollmängus selga tõmbas.

Intervjuus Soccernet.ee-le kinnitas ta veebruari alguses, et kui ta peaks Eestisse jääma, siis kindlasti Florasse. Täna sai ta platsil viibida 59 minutit ja teenis kollase kaardi.

Kohtumist läks aga Kalev juhtima juba kaheksandal minutil, mil Ljubov Maksimova realiseeris penalti. Anastasia Dodeltseva ja Getter Saare väravatest läks Flora 49. minutiks juhtima, ent vahetusest sekkunud Žanna Smirnova vormistas 75. minutil viigi.