Nädala tipud: kindlad võitjad, näpistaja, sünnipäevalaps (0)

Möödunud nädalal sai näha Saku Sportingu ja FC Flora naiste kahte kindlat võitu, Tallinna Kalevi südi vastupanu mängus Floraga ning sünnipäeva tähistanud Karl Rudolf Õiguse head vormi.

Nädala võitjad - Saku Sportingu ja Flora naised

Kolmapäeval naiste Balti liigas MFA Žalgirisega kohtunud Saku Sporting ei jätnud midagi juhuse hooleks, võttes suure 5:1 võidu. Veelgi kindlamalt tegi oma töö ära päev hiljem valitsev Eesti meister FC Flora, võites leedulasi 5:0 skooriga.

Emma Treiberg (vasakul) skooris neljal korral. Foto: Brit Maria Tael

Nädala näpistaja - JK Tallinna Kalev

JK Tallinna Kalev polnud Tallinna FC Flora vastu saanud Premium liigas punkte üle nelja aasta. Laupäeval see viga aga likvideeriti, kui meistritiitli kindlustanud meeskonnaga tehti võitluslik 1:1 viik.

Tallinna JK Kalevi ja Tallinna FC Flora mäng. Foto: Brit Maria Tael

Nädala sünnipäevalaps - Karl Rudolf Õigus

Tallinna FCI Levadia ääremängijal Karl Rudolf Õigusel oli käsil resultatiivne nädal, sest esmaspäevases esiliiga kohtumises Paide Linnameeskonna U21 võistkonnaga sai ta kirja kolm väravat. Laupäeval, mil mees tähistas enda sünnipäeva, sai ta aga juba Premium liigas resultatiivsuspunkti kirja, andes söödu Liliu väravale.

Karl Rudolf õigus söötis ja lõi. Foto: Katariina Peetson

Nädala meistrid - FCI Tallinn

Laupäeval selgus teise liiga tšempion, kui FCI Tallinn alistas võitluslikus kohtumises võõral väljakul Paide Linnameeskond III skooriga 4:3. Kodumeeskond jäi küll 62. minutiks 0:4 kaotusseisu, jõudis teiseks üleminutiks vähendada vahe minimaalseks, kuid enamaks võimelised poldud.

Nädala ristnurgameister - Sander Laht

Premium liiga 35. vooru kohtumises FC Kuressaare ja Pärnu Vapruse vahel tegi 70. minutil skoori Sander Laht, kes juba teistkordselt käimasoleval aastal pärnakate värava ristnurga üles leidis. Mees ise jäi sooritusega rahule, samuti kitiis seda Vapruse puurilukk Ott Nõmm.

Sander Laht oli resultatiivne. Foto: Allan Mehik

Nädala mees metsast - Robi Saarma

Nädala esimese poole metsalaagris veetnud ning kohtumise eel ainult ühe mängueelse treeningu teha saanud Robi Saarma oli mees, kes otsustas Paide Linnameeskonna ja Nõmme Kalju vahelise kohtumise saatuse. Just tema tabamus 75. minutil tõi järvamaalastele olulised kolm punkti, mis annab trumbid kolmanda koha püüdmiseks enne viimast vooru just neile.