Narva Transi keskkaitsja kukkus Premium liiga mängu ajal kokku ning viidi haiglasse uuringutele (+ klubi kommentaar; täiendatud!) (0)

Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Narva Transi ja Tallinna Flora vahelise Premium liiga kohtumise 39. minutil leidis aset ehmatav olukord: kodumeeskonna keskkaitsja Ryan Lindsay (20) kukkus platsil kokku.

Kanadalasest kaitsemängija söötis palli meeskonnakaaslasele Deniss Dedetškole, tegi seejärel veel mõne sammu ning vajus siis murule pikali. Peakohtunik Rasmus Maalinn peatas mängu ning lubas meditsiinipersonali platsile.

Meeskondade füsioterapeudid Vladislav Vesselov ja Kristiina Lind turgutasid Lindsay teadvusele ning noor keskkaitsja lahkus platsilt omal jalal. 

Narva Transi tegevjuht Konstantin Burdakov ütles Soccernet.ee-le, et Lindsay enesetunne on hetkel normaalne, kuid mees tunneb siiski teatavat väsimust. Hetkel viibib kanadalane haiglas, kus tema tervislik seisund üle kontrollitakse.

REKLAAM

Eelmise aasta oktoobris andis 20-aastane Lindsay kodumaa meediale intervjuu, milles rääkis avameelselt teda vaevanud tervisemurest. Tolles artiklis kirjeldatakse Lindsayd vaevavaid sümptomeid kui "brain fog (aju udu - ingl. k.), õhupuudus, väsimus ja kõhuprobleemid, mis on põhjustatud bakterite kasvust tema peensooles".

Ingliskeelsele terminile brain fog puudub eesti keeles otsene meditsiiniline vaste, kuid lahtiseletatuna tähendab see tunnet, mille ajal mõte ei liigu ning asjad ja sõnad kipuvad meelest minema.

Konstantin Burdakov ütles, et klubi on Lindsay varasemast tervisemurest teadlik. Seda, kas käesoleva juhtumi põhjused on samad mis eelmistel, Transi tegevjuht veel öelda ei osanud.

Täiendatud kell 00.09: Transi tegevjuht Burdakovi teatel olid uuringute tulemused korras ning Lindsay lubati haiglast koju. Antud juhtum ei olnud varasemate tervisemuredega seotud.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK