Nii mõnegi jaoks on tõotatud maa kiviviske kaugusel. Ega viimaseks vooruks jäänud pihku võimatu kivimürakas? (0)

Lionel Messi ja Argentina noolivad C-alagrupi magusaimat kohta. Vastas on Robert Lewandowski ja Poola. Foto: Scanpix / Ariel Schalit / AP Photo

Kolmanda mänguvooru kolmapäev on C- ja D-alagruppide pärusmaa. Ainsana saab tõotatud maa õhku hingata juba Prantsusmaa, kelle viimaseks tõkkeks on Tuneesia. Lõbusat rabelemist võiks oodata Poolalt ja Argentinalt, kelle ülesandeks jääb tõenäoliselt välja mängida C-grupi esikoht.

  • 30.11. kell 17.00 D-alagrupp Austraalia - Taani
  • 30.11. kell 17.00 D-alagrupp Tuneesia - Prantsusmaa
  • 30.11. kell 21.00 C-alagrupp Poola - Argentina
  • 30.11. kell 21.00 C-alagrupp Saudi Araabia - Mehhiko
  • Osale MM-i ennustusmängus!

D-alagrupis pistavad omavahel rinda Austraalia ja Taani, kes on ka Prantsusmaa järel pileti napsamisele kõige lähemal. Mugavama asendi on sisse võtnud küll australlased, kes alistasid viimati Tuneesia ja kätte on saadud kolm punkti. Taanlasi on seni õnnistatud vaid silmaga, mistõttu peavad nemad kindlasti võidu peale mängima. Kusjuures 2018. aasta MM-il olid vastamisi ja siis mängiti viiki - see seis sobiks Austraaliale imeliselt, eeldusel, et Tuneesia ei alista Prantsusmaad.

"Muidugi tunneme me survet. Kuid meil on väga kindel ja hea grupp. Me pole kunagi üksi: kaotame, võidame, võitleme - alati koos," rõhutas Taani koondise peatreener Kasper Hjulmand kohtumise eel. "Arvan, et parim viis keskenduda on lihtsalt järgida oma tavalist protsessi. Mängijad on suurte vastasseisudega harjunud."

Coolbeti koefitsiendid:

REKLAAM

Austraalia võit - 6,70
Viik - 4,40
Taani võit - 1,53

Prantsusmaa on D-alagrupist end juba välja murdnud, sest kaks esimest duelli tõid küllaltki kindlad võidud. Niisiis minetati veenvalt mõte, nagu maailmameistritel lasuks mingigi needus. Tuneesia on seevastu olnud raskustes, sest hetkel istutakse 0 väravaga grupi põhjas ning 16 sekka pääsemiseks läheks kindlasti vaja võitu ja võimalikust konkurendist paremat väravate vahet.

"Olen mängijatele sisendanud, et miski pole võimatu. Me oleme endiselt konkurentsis, motiveeritud ja valmis viimaseks võitluseks. Meil on endiselt kõrged ootused. Loodetavasti on meil piisavalt õnne, et 16 parema sekka jõuda," sõnas Tuneesia peatreener Jalel Kadri mängueelsel pressikonverentsil. Miski pole kohtumise eel kivisse raiutud, sest Didier Deschamps andis mõista, et koosseisus tuleb muudatusi. Siiski rõhutas ta, et kohtumist minnakse ilmselgelt võitma.

Coolbeti koefitsiendid:

Tuneesia võit - 7,90
Viik - 4,30
Prantsusmaa võit - 1,49

D-alagrupi tabeliseis:

Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
2
2
0
0
6:2
6
2.
2
1
0
1
2:4
3
3.
2
0
1
1
1:2
1
4.
2
0
1
1
0:1
1

C-alagrupi tippude trall kipub juba enne vastasseisu ühte suunda jõllitama: kuigi Poola hoiab esimest rida, siis Argentinal on kõva tahe see endale nõuda. Vastasel juhul pole kojusõit välistatud, sest tagant hingavad kuklasse nii Saudi Araabia kui ka Mehhiko. Poolale piisaks seevastu kasvõi kaitses kannatamisest ja punktistki.

"Teame, et meil on suur tiim, tähtmängija ja hulgaliselt potentsiaali. Kui see ei kehti vaid Argentina kohta. Oleme MM-il, siin ei tule midagi kergelt, kuid peame uskuma oma kvaliteeti," toonitas Argentina keskkaitsja Lisandro Martinez. "Tuleb kindlasti raske mäng, mis taandub detailidele."

Coolbeti koefitsiendid:

Poola võit - 7,55
Viik - 4,25
Argentina võit - 1,51

Samal ajal proovivadki kaarte segada avakohtumises Argentina alistanud Saudi Araabia ja poolakatelt viigi välja meelitanud Mehhiko. Viimase jaoks on edasipääsušansid küll päris kesised, sest esialgu on tarvis võita ja siis ka loota, et Poola võidutseks või hoopis põruks totaalselt. Ehk siis samadele punktidele mineku puhul on kindlasti vaja paremat väravate vahet.

"Asi on tõsine, peame homme (pressikonverents toimus eile - toim.) väravaid lööma. Paljud ründajad on praegu väga heas vormis, samas pole asi ka vaid neis. Jagame vastutust ja kohustusi. Terve meeskond peab oma ülesandeid täitma," oli Mehhiko loots Gerardo Martino resoluutne. Kusjuures Mehhiko on üks kolmest koondisest, kellele väravatearve siiani avamata.

Coolbeti koefitsiendid:

Saudi Araabia võit - 4,65
Viik - 4,20
Mehhiko võit - 1,73

C-alagrupi tabeliseis:

Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
2
1
1
0
2:0
4
2.
2
1
0
1
3:2
3
3.
2
1
0
1
2:3
3
4.
2
0
1
1
0:2
1

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK