Orav: kipume olema nagu Saksa diisel - läheb veidi aega, et soojaks saada (Israel: peaksime väljakul rohkem suhtlema) (0)

Foto: Brit Maria Tael

Tallinna Kalevi kapten Maria Orav võrdles pärast 1:3 kaotusseisust võõrsil 5:3 Pärnu Vapruse alistamist oma naiskonda Saksa diisliga.

"Alustuseks tuleb muidugi kiita vastast, nad alustasid tõesti väga hästi, väga kliiniliselt. Me kipume teinekord olema nagu Saksa diisel - meil läheb veidi aega, et soojaks saada. Kokkuvõttes saime siin vähemalt soojaks," kommenteeris Orav Soccernet TV-le.

Mida peatreener Maksim Rõtškov vaheajal rääkis? "Esiteks ta rõhutas seda, et väravad on õhus, ja teiseks pani ta palju rõhku sellele, et me peame jõudma kaitses kiiremini lähemale. Esimesel poolajal jäime liiga kaugeks ja seetõttu oligi pressing ebaefektiivne."

Kalevi parima väravaküti Emma Treibergi lahkumise kohta ütles Orav: "Meil läheb kindlasti veel aega kohanemiseks, ta jättis täitmiseks suured saapad. Aga meil on kvaliteeti, võib-olla natuke muudame oma joonist, proovime hakkama saada."

REKLAAM

Üldiselt keskkaitsjana tuntud Orav mängis täna kõrgemal ja lõi Kalevi 4:3 juhtvärava. "Ma olen mitmekülgne mängija ning tundub, et kaitsepaaris Mirell [Soasepp] ja Johanna [Marie Link] töötavad väga hästi, nii et saame selliseid avantüüre ette võtta," selgitas kapten.

Lõpetuseks sõnas Orav: "Me oleme viimasel ajal võib-olla vaimselt natuke väsinud, kui see pool jälle käima saada, siis loodetavasti läheb kergemaks."

Vapruse ääreründaja ja kahe värava autor Gerli Israel: "Meil oli plaan mängida söödumängu. See tuli alguses välja ja siis tulid ka väravad."

Kas palav ilm mõju ei avaldanud? "Teatud mängijaid mõjutas kindlasti, seda oli näha, et neil oli raske. Mind isiklikult täna isegi see soe ilm ei mõjutanud."

"Väsimuse tõttu tulid lihtsad eksimused sisse ja vastased kasutasid need ära. Kõik, mis me andsime, lõid nad ära. Ma arvan, et kui väljakul rohkem suhtleksime, siis oleksid ka need pisivead tegemata jäänud," rääkis Israel.

Kuidas on Vapruse suvine täiendus uues naiskonnas kohanenud? "Ma olen väga hästi sisse sulandunud. Keskkond on hästi sõbralik, nii treener kui ka mängijad on toetavad. Võõrastamist ei olnud kohe üldse, esimesest trennist peale oli hea olla," vastas Israel.

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK