Pavel Marin: otsused on väga ühele poole, Levadial on nendega väga palju õnne (4)

Nõmme Kalju ääremängija Pavel Marin (eesplaanil). Foto: Brit Maria Tael

Pärast FCI Levadialt saadud 0:1 kaotust vestles Nõmme Kalju ääreründaja Pavel Marin keskringis peakohtuniku Juri Frischeri ja abikohtuniku Silver Sepaga, kes jätsid nõmmekad 60. minutil ilma päevselgest penaltist.

Kalju peatreener Eddie Cardoso ütles kohtumise järel ETV-le antud intervjuus, et "kõik staadionil nägid, et see oli penalti" ning kokkupõrkes Levadia väravavahi Karl Andre Vallneriga ohvriks olnud Marin ei otsinud samuti diplomaatilist väljendit, vaid teatas otsekoheselt, et see oli "puhas penalti".

Pavel, mis sa arvad, miks kohtunik nii otsustas?
Ma ei tea. Levadial on juba teist hooaega järjest kohtunikega väga palju õnne olnud. Ma ei oska öelda. Rääkisin Juraga (kohtunik Juri Frischer – O. J.) ja ta ütles, et ei näinud olukorda piisavalt hästi. Järelikult oli tal vale positsioon. Kahjuks eelmine mäng Levadiaga ja see mäng need otsused lähevad niimoodi.

Eelmine kord oli ju samuti puhas penalti, kui Mitrovic astus Tammele jala peale. Just millegipärast Levadia vastu. Kohtunikud on inimesed ja nad võivad eksida. See on inimlik, aga kuidagi väga ühele poole. Väga ühele poole.

REKLAAM

Täna esimene poolaeg teilt mänguliselt kuigi hea ei olnud, aga suures pildis, siis mis tunde tekitab mängijas, kui teed Levadia vastu kaks sellist mängu, aga võidu ja viigi asemel on tabelis viik ja kaotus?
Eks ta on frustreeriv. Tegelikult oleme ju mängus sees ja kui oleksid õiged otsused, oleks kirjas võit ja viik ning oleksime ise tabelis teised, mitte nemad (Marin arvutas veidi valesti, kirjeldatud stsenaariumi puhul edestaks Levadia Kaljut kahe, mitte kaheksa punktiga – O. J.).

Aga pool hooaega on veel ees. Loodan, et kohtunikud vaatavad olukorrad üle. Tõesti, Levadial on olnud väga palju õnne kohtunike otsustega. 

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
4 kommentaari

Andres Luga   •  
(89.27.69.***)
Kaljul väheke vedas et 5 ei löödud neile
tpx   •  
(90.190.***)
aga ei löödud, sest väravaraamid päästsid ja sihikud olid ründajatel veidi paigast ära, juhtub. Samas kui krt karistusalas võetakse mees sedasi maha ja sellele järgneb kollane kaart meeskonnakaaslasele, kes läks vea tõttu kannatada sanud sõpra kaitsma, siis see on puhas põhjendamatu mängu sekkumine kohtuniku poolt. Vedas tõesti, et Levadia kahjuks penaltit ei määratud.
Andres Luga   •  
(89.27.69.***)
Viimasel ajal üldse kuidagi halamiseks ära läinud .. kõigile tehakse liiga jne
stranglers   •  
(176.46.102.***)
Päris kõigile ei tehta, Levadiale ja Florale ei tehta. Ootaks ainult, millal tuleb esimene kriitiline artikkel siin portaalis ka Flora kohta, aga enne vist pannakse see leht kinni - õigemini pärast pannakse.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK