Pedri: me võlgneme fännidele karikaid, peame paljudes asjades arenema (0)

Foto: Scanpix / Imago / Kolbert Press / Marc Niemeyer

FC Barcelona astus Müncheni Bayerni vastu väljakule teadmisega, et Milano Interi võit Plzeni Viktoria üle oli võtnud neilt viimasedki edasipääsulootused Meistrite liigas. Barca kaotas Nou Campil lõpuks 0:3, suutmata 90 minuti jooksul ainsatki pealelööki raamide vahele suunata.

Barcelona poolkaitsja Pedri palus kohtumise järel fännidelt vabandust. "Sellisel õhtul ei lähe sa mängima sama motivatsiooniga. Me tahtsime fännidele võitu pakkuda, aga nii polnud määratud. Me võlgneme fännidele palju. Nemad on alati meiega olnud. Me võlgneme neile võite ja karikaid. Loodetavasti suudame neid edasipidi pakkuda," vahendas UEFA koduleht mängija sõnu.

"Me oleme väga noor meeskond suure arenguruumiga. Me peame arenema paljudes asjades. Meil ei olnud piisavalt [taset], et olla Meistrite liigas konkurentsis. See on pettumus," lisas 19-aastane Pedri. "Meil on palju puudusi: me peame olema palliga rahulikumad, otsima õiget valikut, me kaotame liiga tihti palle ilma et meid õieti pressitakski."

Barcelona peatreener Xavi avaldas samuti kahetsust, et meeskond ei suutnud fännide pakutud atmosfäärile vääriliselt vastata: "Täna ei olnud me piisavalt konkurentsivõimelised. Me ei küündinud samale tasemele. Bayern oli väga hea, palju paremad kui meie, intensiivsemad. Olen üsna kindel, et mängueelne teadmine väljalangemisest mõjutas meid psühholoogiliselt."

REKLAAM

Bayerni loots Julian Nagelsmann rõõmustas samal ajal, et alagrupi esikoht sai stiilselt kindlustatud. "See, kuidas me võitsime, annab meile palju energiat. Ma arvan, et Barca ei oodanud, et me nii julged oleme. Aga Barcelona vastu mängides peabki nii tegema. Me lõime kaks kaunist väravat ja lisasime lõpuks ka kolmanda. Me ei lubanud neile ühtegi lööki väravale, me kaitsesime nii suure kirega. See oli meeskonna poolt tõeline avaldus," rääkis Nagelsmann DAZN-ile.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK