Penalti tõrjunud Rimmel: Kauberiga mänginud vend ütles, kuhu ta lööb (Kauber: väga raske on siit edasi minna) (0)

Kalevi väravavaht Maico Rimmel. Foto: Brit Maria Tael

Tallinna Kalevi väravavaht Maico Rimmel oli pärast 1:0 võidumängu Pärnu Vapruse vastu väga heas tujus ning rahul selle üle, et üle pika aja sai ta kirja nullimängu.

"Kolm punni kõige tähtsam! Punktid tulid Tammeka mängule sarnaselt - pidime oma kolmandikul kaitsma, lõime ühe ära ja taga null," ütles Rimmel Soccernet TV otse-eetris.

22. minutil tõrjus Rimmel Kevin Kauberi poolt löödud penalti. "Kuna mu vend mängis Kauberiga noorteklassides pikalt koos, siis ta ütles mulle enne mängu, et Kauber lööb alati enda vaates vasakule alla. Läksin järgi ja sain kätte," muheles Rimmel.

Enda sooritusega jäi noor väravavaht väga rahule. "Taga null üle pika aja. Super tunne," vastas Rimmel lühidalt.

REKLAAM

Rimmel alustas hooaega Stiven Raideri järel teise väravavahina, kuid viimasel ajal on Rimmel kerkinud Kalevi esikindaks. "Kõik tahavad mängida nii palju kui võimalik. Ootasin oma hetke ära ja kasutan praegu võimalust," lausus Kalevi kindamees.

Tänase võiduga kindlustas Kalev selle, et kümnendale kohale enam pole võimalik langeda. "Püsimajäämine oli meeskonna eesmärk ja see on põhimõtteliselt saavutatud," rääkis Rimmel, kes usub, et pinged on nüüdseks tiimisiseselt vaibunud.

Pärnu Vapruse ründaja Kevin Kauber oli kohtumise järel pettunud. "Kahjuks ei tulnud väravaid mitte kuidagi. Pingutasime, mängisime ja oli väga palju võimalusi, et lüüa, aga ei tea, kuhu need jäid. Kui suudame kaitses enam vähem mängida, siis ei suuda me rünnakul lahendada ning vastupidi. Ei ole seda balanssi kuidagi."

Ta lisas: "Iga mäng on meil tasavägine, värav väravas kinni. Ei oska öelda, mille taha meil see kõik jääb. Viimase meeskonna kohta oleme suutnud pea kõigi vastu värava lüüa, aga i-le jääb täpp panemata."

Kauberil oli võimalus mänguseis penaltist viigistada, aga Rimmel tõrjus. "See oli täiesti kohutav penalti, lendas mugavalt väravavahile. Neljast kolm on sees, kahju, et see üks eksimus nii tähtsas mängus tuli," kõneles Kauber pettunult.

Vaprusel on käsil nukker seeria, kui viimased 18 kohtumist on lõppenud võiduta, 12 kohtumist on järjest kaotatud. "Rasked mängud tulevad meil nüüd järjest. Kalev oli see, kelle vastu pidime kolm punkti võtma, et saada see positiivne emotsioon. Väga raske on siit edasi minna. See on töö, mille nimel me trenni igapäevaselt teeme," rääkis Kauber, kes usub veel, et Vaprus suudab august välja rabeleda.

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
Ott Järvela | Jalgpallimaailmal lasub moraalne kohustus Inglismaad karmilt karistada ja nad ihaldatud vutipeost ilma jätta
FINAAL!
Luup peale | Kõik teed viivad Rooma ehk Itaalia spetsialistid sätestasid, et jalgpallil pole ette nähtud koju naasta
EUROOPA NÄITAS VÕIMU
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Peep Pahv: mida vähem jalgpall muutub, seda parem, aga saan aru, et see on lootusetu
INGLISMAA TEGI AJALUGU
Luup peale | Pehme penalti? Ei, väga pehme! Aga VAR ei tohtinud sekkuda ja Taanile ei tehtud liiga. Mäng oli aus ja Inglismaa finaalis
IKKAGI ITAALIA
Ott Järvela | Inglismaa õelus ja kiuslikkus tuleb meelde jätta ning seda neile nina alla hõõruda
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Koefitsiendi-ekspert: oma kõhutunnet on pakkumisi koostades mängus päris palju
SOCCERNET.EE BAKUUS
MÕTTETALGUD
STUUDIOJUTUD
EM-STUUDIO | Alvar Tiisler: taktikalaud oli mulle südameasjaks ning peagi näeme seda ka Premium liiga ülekannetes
KES, KUS JA KUIDAS?
STUUDIOJUTUD
NOPPEID AJALOOST
EM 1996 | Jalgpallilt oodati suurt kojutulekut, aga Saksamaa arvas teisiti
EM-PÄEVIK

EM-päevikus avaldavad Soccernet.ee ajakirjanikud turniiri käigus pähe torganud mõtteid

MM-EELVAATED

H-alagrupp

G-alagrupp

Šveitsi koondis.  Foto: Scanpix / Michael Buholzer / Keystone / AP

F-alagrupp

E-alagrupp

D-alagrupp

C-alagrupp

B-alagrupp

A-alagrupp

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK